21 stycznia 2019

Blogi » Hubert Szawaryński

6 pomysłów na prezent dla kierowcy

6 pomysłów na prezent dla kierowcy

Święta za pasem, pora więc przystroić mieszkanie i choinkę, pomyśleć o świątecznym menu i... skompletować prezenty dla najbliższych. Okres świąteczny jest wyjątkowy również w świecie kierowców zawodowych, którzy mogą wtedy spędzić więcej czasu ze swoimi rodzinami i nacieszyć się domem. Każdemu, kto nie ma jeszcze pomysłu na prezent dla kierowcy zawodowego, mogą pomóc poniższe propozycje. Być może któraś z nich okaże się strzałem w dziesiątkę.

Prezenty dla kierowców zawodowych

Poniższe propozycje to zarówno drobne, ekonomiczne prezenty, jak i droższe upominki. Każdy z nich z pewnością wart jest rozważenia.
  1. Kubek termiczny i kawa. Gorąca, aromatyczna kawa w trasie to to, o czym marzy wielu kierowców, zwłaszcza zimą. Kubek zatrzymujący temperaturę będzie znacznie wygodniejszy niż termos, a paczka dobrej mielonej kawy z pewnością się nie zmarnuje podczas długiej podróży
  2. Coś ciepłego do ubrania. Zimowe trasy nie należą do najprzyjemniejszych, a choć kabina jest ogrzewana, to ciepła bluza lub sweter i tak mogą się przydać. Można postawić na ubranie z tematycznym, transportowym nadrukiem lub zabawnym napisem, choć to oczywiście zależy od indywidualnych upodobań samego kierowcy.
  3. Podgrzewana mata na fotel. Podłączana do gniazda zapalniczki mata szybko rozgrzeje kierowcę, który musi znosić trudy zimowej podróży. Poświęcając na prezent nieco większą kwotę, można zainwestować w matę masującą, która dodatkowo pozwoli kierowcy się odprężyć i pomoże mu rozluźnić spięte po godzinach pracy mięśnie.
  4. Drobne gadżety samochodowe. Tabliczki imienne, zawieszki, nakładki na kierownicę – takie gadżety pozwalają spersonalizować wnętrze kabiny. A może coś bardziej praktycznego, jak skrobaczka do szyb lub dyfuzor zapachowy?
  5. Alarm andtydrzemkowy. Długie, jednostajne trasy mogą niekiedy powodować senność. Przed zaśnięciem za kierownicą skutecznie będzie chroniła antydrzemka – specjalna nakładka na ucho, która zareaguje sygnałem dźwiękowym, gdy tylko głowa kierowcy zacznie bezwładnie opadać.
  6. Wideorejestrator. Takie urządzenie w kabinie przyda się w przypadku kolizji drogowych, prób kradzieży i innych bardziej lub mniej niebezpiecznych sytuacji, które mogą się zdarzyć na trasie. Możliwość nagrania przebiegu zdarzenia sprawia, że kierowca czuje się bezpieczniej, a w razie jakiejkolwiek spornej sytuacji może udowodnić jej przebieg.

Możliwości jest mnóstwo, a powyższe propozycje mają za zadanie jedynie zainspirować. Najlepszy i najbardziej trafny prezent z pewnością wybiorą bliscy kierowcy, którzy przecież znają go najlepiej.Hubert Szawaryński HiT Transport
www.hittransport.pl
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×