18 września 2019

Blogi » Hubert Szawaryński

Co zabrać ze sobą w trasę?

Co zabrać ze sobą w trasę?
8 niezbędnych gadżetów dla kierowcy

Kierowcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z długimi, zagranicznymi trasami, powinni dobrze przygotować się do każdego wyjazdu. Mowa zarówno o odpowiednim przygotowaniu mentalnym (wiedza na temat przewożonego towaru, przebiegu trasy i krajów, przez które się odwiedzi, a także nastawienie do wykonywanego zlecenia), jak i technicznym (właściwe wyposażenie samochodu, odpowiednie zaopatrzenie się w żywność, ubrania itd.).

Dzięki temu trasa przebiegnie bezpiecznie, przyjemnie i bez zbędnego stresu. Dziś natomiast kilka słów o tym, jakie gadżety niewątpliwie warto ze sobą zabrać w długą trasę.

Wybierając się w długą trasę, nie zapomnij wziąć ze sobą...
  • apteczki – dobrze wyposażona apteczka może się wielokrotnie przydać w drodze. Powinny się w niej znajdować takie akcesoria jak gazy, plastry (lub inne opatrunki), nożyczki, leki przeciwbólowe, leki na biegunkę.
  • termosu – nie tylko jesienią i zimą, ale także w tych cieplejszych miesiącach. Gorąca kawa lub herbata to doskonały sposób na odzyskanie energii i pobudzenie organizmu w trakcie wielogodzinnej pracy.
  • ładowarki samochodowej – w dłuższych trasach to absolutna konieczność.
  • lodówki turystycznej – dzięki niej można znacznie lepiej zadbać o zdrową dietę. Zasoby lodówki pozwolą ograniczyć ilość śmieciowego jedzenia, a także zmniejszyć wydatki związane z żywieniem się w trasie.
  • zestawu głośnomówiącego – dzięki niemu można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo podczas jazdy, a przy tym bez problemu pozostawać w kontakcie zarówno z pracodawcą czy spedytorem, jak i bliskimi.
  • latarki – takie źródło światła może się bardzo przydać, gdy pojawi się konieczność zatrzymania samochodu w miejscu słabo oświetlonym.
  • aparatu fotograficznego - ten w telefonie nie zawsze wystarczy do tego, by właściwie i godnie uchwycić wszystkie wspaniałe widoki, które czekają kierowców podczas wyjazdów w egzotyczne miejsca.
okularów przeciwsłonecznych – ten mały gadżet może znacznie podnieść komfort jazdy i zwiększyć jej bezpieczeństwo.

Huber Szawaryński HiT Transport
www.hittransport.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×