Wtorek, 28 marca 2017     Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Znowu "podróbki" w Wólce Kosowskiej

Znowu "podróbki" w Wólce KosowskiejTym razem policjanci razem z celnikami wykryli i zabezpieczyli towar o wartości rynkowej ponad 700 tys. złotych. 44-letni mężczyzna oferował do sprzedaży bluzki sportowe z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm.
Funkcjonariusze kontrolowali stoiska w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej. Sprawdzali, czy oferowany przez sprzedających towar udostępniany jest klientom zgodnie z prawem. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły bluzki sportowe wystawione na jednym ze stoisk centrum handlowego.


Podróbki trafiły pod strzechy
Policjanci i funkcjonariusze izby celnej przejrzeli towar i nabrali wątpliwości, co do pochodzenia ponad 37 tysięcy sztuk bluzek sportowych, a przede wszystkim artykułów ze znakami towarowymi znanych firm. Podejrzewali, że znaki i nazwa zastrzeżona przez producenta na bluzkach zostały użyte bezprawnie.
X Polecamy artykuł:
BTS dla Velvet CARE

Po dokładnym sprawdzaniu okazało się, że bluzki, mają zastrzeżone znaki towarowe. Wartość zabezpieczonego towaru szacuje się na ponad 700 000 złotych.
Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej, za handel wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 5. O dalszym losie Pawła O. zdecyduje sąd.
ebi./policja.pl
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?