19 sierpnia 2017

Edukacja » Koła naukowe logistyki

Logistyka a bezpieczeństwo

Logistyka a bezpieczeństwo Studenci AON zapraszają
Koło Naukowe Studentów Logistyki działające przy Akademii Obrony Narodowej zaprasza na III edycję Międzynarodowej Konferencji Studenckiej „Logistyka a Bezpieczeństwo”. Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2012 roku w auli im. gen. broni Józefa Kuropieski, mieszczącej się w Bibliotece Głównej AON (budynek 14) przy ulicy Pontonierów 2 w Warszawie.
Patronat nad wydarzeniem objął gen. dyw. dr inż. Romuald Ratajczak, rektor - komendant Akademii Obrony Narodowej.


VI Forum Nauczycielskie WSL

- Pragniemy zaznaczyć, iż w roku 2012 przypada dziesiąta rocznica powstania Koła Naukowego Studentów Logistyki. W związku z tym pragniemy zorganizować Konferencję w sposób szczególny, nadając jej wyjątkowego charakteru – czytamy w zaproszeniu studentów.
Tematyka, choć co roku dotyczy szeroko pojętego bezpieczeństwa w logistyce, za każdym razem oscyluje wokół innych zagadnień. Podczas tegorocznego spotkania będą to między innymi zagadnienia związane z zarządzaniem bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie logistycznym, outsourcingiem usług logistycznych a bezpieczeństwem usługobiorcy oraz procedurami celnymi i ich związkiem z bezpieczeństwem w łańcuchach dostaw.

Logistyczne święto tuż przed Euro 2012
Konferencja ma na celu zapewnić integrację studentów kierunków logistycznych poprzez współpracę kół naukowych oraz umożliwić studentom kontakt z przedstawicielami świata biznesu, w szczególności firm reprezentujących branżę logistyczną.

Koło Naukowe Studentów Logistyki
Akademia Obrony Narodowej

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×