21 kwietnia 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki

Logistyka a bezpieczeństwo

Logistyka a bezpieczeństwo Studenci AON zapraszają
Koło Naukowe Studentów Logistyki działające przy Akademii Obrony Narodowej zaprasza na III edycję Międzynarodowej Konferencji Studenckiej „Logistyka a Bezpieczeństwo”. Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2012 roku w auli im. gen. broni Józefa Kuropieski, mieszczącej się w Bibliotece Głównej AON (budynek 14) przy ulicy Pontonierów 2 w Warszawie.
Patronat nad wydarzeniem objął gen. dyw. dr inż. Romuald Ratajczak, rektor - komendant Akademii Obrony Narodowej.


VI Forum Nauczycielskie WSL

- Pragniemy zaznaczyć, iż w roku 2012 przypada dziesiąta rocznica powstania Koła Naukowego Studentów Logistyki. W związku z tym pragniemy zorganizować Konferencję w sposób szczególny, nadając jej wyjątkowego charakteru – czytamy w zaproszeniu studentów.
Tematyka, choć co roku dotyczy szeroko pojętego bezpieczeństwa w logistyce, za każdym razem oscyluje wokół innych zagadnień. Podczas tegorocznego spotkania będą to między innymi zagadnienia związane z zarządzaniem bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie logistycznym, outsourcingiem usług logistycznych a bezpieczeństwem usługobiorcy oraz procedurami celnymi i ich związkiem z bezpieczeństwem w łańcuchach dostaw.

Logistyczne święto tuż przed Euro 2012
Konferencja ma na celu zapewnić integrację studentów kierunków logistycznych poprzez współpracę kół naukowych oraz umożliwić studentom kontakt z przedstawicielami świata biznesu, w szczególności firm reprezentujących branżę logistyczną.

Koło Naukowe Studentów Logistyki
Akademia Obrony Narodowej

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×