Czwartek, 30 marca 2017     Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Pod znakiem logistyki branży spożywczej

Pod znakiem logistyki branży spożywczejTSL Biznes - wrześniowe wydanie
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, wrześniowym wydaniem TSL Biznes – miesięcznika profesjonalistów branży transportowej i logistycznej. Tematem przewodnim wydania jest „Logistyka branży spożywczej” – skupiamy się na logistycznej obsłudze tejże branży, sektorze bardzo szerokim i rozbudowanym, ale – jak podkreślają sami przedstawiciele tej branży – wciąż mało konkurencyjnym pod względem logistyki.


Truck&Van - wrzesień 2012

Rewolucja w przewozach ponadgabarytowych
Kolejnym, nie mniej ważnym tematem poruszanym na łamach miesięcznika są przewozy ponadgabarytowe - ogromna biurokracja procesu zezwolenia od GDDKiA sprawia, że na zgodę oficjalnie trzeba było czekać niekiedy miesiącami. W biznesowej rzeczywistości nikt nie może pozwolić sobie na takie opóźnienia, dlatego wiele transportów ponadnormatywnych odbywało się nie do końca legalnie. Teraz ma się to zmienić, bowiem w życie wchodzą nowe, rewolucyjne przepisy - piszemy o nich dokładnie na łamach TSL Biznes.

Czy zabraknie magazynów?

Trzecim tematem z okładki jest raport „Rynek powierzchni magazynowych w Polsce - Podsumowanie pierwszej połowy 2012 roku", przygotowany przez Jones Lang LaSalle. Mimo nie nastrajających pozytywnie wniosków z raportu, jesteśmy pewni że zebrane dane, przeanalizowane przez rynkowych specjalistów będą dla wielu wskazówką, pozwalającą racjonalniej podejmować magazynowe decyzje.
Odpowiedzialność biznesu w Polsce z perspektywy Koalicji CR

Tradycyjnie informujemy, że TSL Biznes jest dostępny BEZPŁATNIE w pełnej wersji dla wszystkich profesjonalistów związanych z branżą TSL. Numer można bezpłatnie przejrzeć w formie interaktywnego PDF oraz następnie zapisać na dysk. Jedynym warunkiem otrzymywania TSL Biznes w takiej formie jest rejestracja na stronie www.tsl-biznes.pl/gratis
Zapraszamy do lektury.
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?