19 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki

XII Forum Młodej Logistyki

XII Forum Młodej LogistykiW ciągu dwunastu lat Forum Młodej Logistyki urosło do rangi największej, najciekawszej i na najwyższym poziomie merytorycznym konferencji studenckiej poświęconej branży TSL. Od kilku lat imprezie towarzyszą również cieszące się coraz większą popularnością Logistyczne Targi Pracy.
Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej zaprasza po raz kolejny wszystkich miłośników logistyki na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy.
W dniach 7-8 marca 2012 r. tradycyjnie w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają się środowiska studenckie z całej Polski, najbardziej wpływowi przedstawiciele firm branży TSL oraz zaproszeni goście z Polski i zagranicy.


Tirynatorysong

Tradycją już jest, że na wiosnę, podczas wspólnej debaty mają oni możliwość skonfrontować wiedzę wyniesioną z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową. Studencką inicjatywę od lat wspiera firma Fiege oraz Jungheinrich, a w tym roku dołączyła do nich firma Quantum Software.

Dzień pierwszy konferencji ma charakter rywalizacji między studentami. Najbardziej aktywne koła naukowe z Polski i z zagranicy walczą o tytuł najlepszego młodego logistyka. Formuła konkursu co roku ulega zmianie, jednak zawsze jest skonstruowana w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać kreatywności i pomysłowości studentów. Każdy zespół prezentujący swoje pomysły musi je obronić przed zgromadzonymi na sali studentami jak również Kapitułą Ekspertów, składającej się z najważniejszych postaci logistyki w Polsce. Utworzony w ten sposób dialog pomiędzy studentami a światem biznesu, pozwala na skonfrontowanie ich z realiami i zapotrzebowaniem rynku.

Logistyka na okrągło

Następny dzień
ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy z nami współpracujące oraz zaproszonych gości.
Pierwszemu dniu Forum będą towarzyszyły Logistyczne Targi Pracy. Jest to okazja zarówno dla studentów i absolwentów, jak również osób aktywnych zawodowo, aby bliżej poznać ofertę pracodawców oraz profil i strukturę firm. Szczególnie bogata zapowiada się oferta praktyk i staży.
więcej informacji

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej
Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×