Czwartek, 30 marca 2017     Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

XIII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy

XIII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi PracyStudenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej zaprasza na XIII Forum Młodej Logistyki i Logistyczne Targi Pracy, które odbędą się w dniach 6-7 marca 2014 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Forum Młodej Logistyki to wydarzenie, które od lat przyciąga środowiska studenckie z całej Polski, najbardziej wpływowych przedstawicieli firm branży TSL oraz gości z Polski i zagranicy.Już po raz trzynasty spotkamy się na najstarszej, największej i najciekawszej konferencji w kraju. Jest to wspaniała okazja dla studentów, aby podczas wspólnej debaty skonfrontować wiedzę wyniesioną z uczelni z praktyką i rzeczywistością biznesową.


XII Forum Młodej Logistyki

Ponadto podczas tych dwóch dni uczestnicy mają niepowtarzalną szansę pytać, dzielić się swoim zdaniem, dyskutować, poszerzać swoje horyzonty, zdobywać nieocenioną wiedzę praktyczną, a przy tym wszystkim, świetnie się bawić.To właśnie tutaj środowisko studentów integruje się ze światem logistyki, tworząc jedyną w swoim rodzaju platformę sprzyjającą wymianie doświadczeń i wiedzy.

Pierwszy dzień konferencji ma formę konkursu dla studentów aktywnie działających w kołach naukowych oraz żywo zainteresowanych tematyką transportu i logistyki. Formuła rywalizacji zmienia się co roku, aby studenci mogli popisać się kreatywnością i pomysłowością, a przedstawiciele branży TSL – wyłonić młodych i zdolnych logistyków. Kontakt nawiązany pomiędzy tymi młodymi ludźmi, a światem biznesu stwarza możliwość porównania ich oczekiwań z realiami rynku.

Podczas drugiego dnia studenci mają okazję uczestniczyć w różnorodnych warsztatach, panelach dyskusyjnych oraz case study, które przygotowane są przez zaproszonych gości - przedstawicieli firm TSL.
Wydarzeniem towarzyszącym Forum Młodej Logistyki podczas pierwszego dnia konferencji są Logistyczne Targi Pracy. Przez jeden dzień Aula Główna w Gmachu Politechniki Warszawskiej zamienia się w miejsce, gdzie studenci mogą nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm z branży TSL. Na corocznych Logistycznych Targach Pracy pojawia się coraz więcej młodych ludzi zafascynowanych logistyką, pragnących nawiązać dialog z firmami transportowymi, operatorami logistycznymi czy też przedstawicielami firm FMCG. To wydarzenie umożliwia uczestnikom nabranie doświadczenia oraz pewności siebie w kontaktach z przedstawicielami firm. Oprócz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące branży, w której działają, wystawcy mają do zaoferowania ciekawe staże i praktyki, na które można aplikować w trakcie trwania wydarzenia. Co roku rośnie również ilość firm zainteresowanych możliwością zaprezentowania się na Logistycznych Targach Pracy, a wszyscy, którzy już brali w nich udział chcą tam wrócić kolejny raz. W ciągu tego dnia odwiedza nas ponad tysiąc osób. Wiele z nich odnajduje tam swojego pierwszego pracodawcę, u którego ma szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Logistyczne Targi Pracy w ostatnich latach urosły do rangi największych studenckich targów tego typu w Polsce. O sukcesie tego przedsięwzięcia może świadczyć fakt, iż co roku coraz więcej wystawców oraz studentów odwiedza Aulę Główną Politechniki Warszawskiej. Również przedstawiciele firm biorących udział w wydarzeniu wyrażają wielkie zadowolenie z poziomu, jaki prezentują Logistyczne Targi Pracy.
X Polecamy artykuł:
Automotive CEE Day w Opolu


Serdecznie zapraszamy do śledzenia nas na Facebook’u oraz na naszych stronach internetowych: www.sklspw.pl oraz www.logistycznetargipracy.pl
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?