20 kwietnia 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki

Kopernikańskie Dni Logistyki

Kopernikańskie Dni LogistykiJeśli w nazwie mamy „kopernikańskie”, to wiadomo że impreza odbędzie się w Toruniu.
Tym razem Koło Naukowe Logistyki „LOGITOR”, działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, zaprasza do udziału w III Konferencji Naukowej z cyklu: „Kopernikańskie Dni Logistyki”. Konferencja odbędzie się w dniach 27– 28 kwietnia 2015 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W tym roku tematem przewodnim będą nowoczesne trendy w logistyce.
Organizatorzy zapraszają do udziału przedstawicieli firm, ekspertów z dziedziny logistyki do podzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami konferencji. Chętnych proszą o podanie propozycji tematu warsztatów bądź prezentacji, z jakimi chcieliby wystąpić na konferencji.
Szczegółowe informacje na temat działalności naszej organizacji studenckiej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.logitor.umk.pl
Poprzednie edycje konferencji cieszyły się dużą popularnością wśród studentów. W zeszłym roku w II KDL uczestniczyło około 80 studentów z 16 uczelni wyższych.

Krótko o Kole Logitor
Głównym celem przyświecającym naszej działalności jest pogłębianie umiejętności praktycznych oraz doświadczenia. Wiedza teoretyczna nabywana podczas studiów (większość z nas jest studentami specjalności Logistyka Procesów Gospodarczych) stanowi warsztat i podstawę naszej działalności – ale w kole teorię staramy się ograniczać do minimum – nie chcemy bowiem powielać programu studiów – a uzupełniać go zgodnie z naszymi zainteresowaniami związanymi z dziedziną logistyki - czytamy w informacji o działalności Koła.. W dużej mierze korzystamy z doświadczeń specjalistów – realizujemy to m.in. poprzez udział w konferencjach branżowych, wizytach w przedsiębiorstwach czy spotkaniach z ich przedstawicielami. Cele naszego koła obejmują także prace nad projektami z zakresu logistyki, organizację i udział w warsztatach, pisanie artykułów naukowych, przeprowadzanie badań oraz branie udziału w ogólnopolskich konkursach logistycznych sprawdzających naszą wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także organizowanie własnych konferencji o tematyce Logistyki.

Jednak koło naukowe to nie tylko studia, nauka i wszystko co z tym związane. Nasi członkowie spędzają razem czas także poza uczelnią. Tworząc jedną wielką rodzinę. Każdy członek jest inny, posiada inne umiejętności korzystając z efektu synergii jesteśmy w stanie tworzyć coś wielkiego.
Posiadamy także maskotkę naszego koła – kaczorka LOGITORKA.
źródło: www.logitor.umk.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×