22 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki

IV Kopernikańskie Dni Logistyki

IV Kopernikańskie Dni Logistyki„Wyzwania dla logistyki w globalnym łańcuchu dostaw”
„Kopernikańskie Dni Logistyki” to ogólnopolska konferencja naukowa, organizowana przez Koło Naukowe Logistyki "Logitor”, działające przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W tym roku odbędzie się czwarta edycja, której tematem przewodnim są "Wyzwania dla logistyki w globalnym łańcuchu dostaw”. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja 2016 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.


Kopernikańskie Dni Logistyki

Wydarzenie to ma stworzyć możliwość wymiany doświadczeń oraz prezentacji rozwiązań nowatorskich. Referenci przedstawią własne wizje tego, czym w dzisiejszych czasach jest logistyka, dokąd zmierza oraz jaki ma wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny.
Wszystko to na tle porównań polskich firm, działających na rynku rodzimym i zagranicznym. Konferencja skierowana jest do Kół Naukowych w całej Polsce, a także specjalistów z branży TSL. A zatem jest przeznaczona zarówno dla naukowców zajmujących się proponowaną problematyką, jak i dla praktyków, którzy na co dzień działają na rynku logistycznym. Jako przedsiębiorstwo biorące udział w KDL należy pamiętać, że jest to duże wydarzenie naukowe gwarantujące promocję wśród rozmaitych środowisk akademickich z całej Polski.

źr. LOGITOR

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×