19 sierpnia 2017

Edukacja » Koła naukowe logistyki

IV Kopernikańskie Dni Logistyki

IV Kopernikańskie Dni Logistyki„Wyzwania dla logistyki w globalnym łańcuchu dostaw”
„Kopernikańskie Dni Logistyki” to ogólnopolska konferencja naukowa, organizowana przez Koło Naukowe Logistyki "Logitor”, działające przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W tym roku odbędzie się czwarta edycja, której tematem przewodnim są "Wyzwania dla logistyki w globalnym łańcuchu dostaw”. Konferencja odbędzie się w dniach 12-13 maja 2016 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK.


Kopernikańskie Dni Logistyki

Wydarzenie to ma stworzyć możliwość wymiany doświadczeń oraz prezentacji rozwiązań nowatorskich. Referenci przedstawią własne wizje tego, czym w dzisiejszych czasach jest logistyka, dokąd zmierza oraz jaki ma wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny.
Wszystko to na tle porównań polskich firm, działających na rynku rodzimym i zagranicznym. Konferencja skierowana jest do Kół Naukowych w całej Polsce, a także specjalistów z branży TSL. A zatem jest przeznaczona zarówno dla naukowców zajmujących się proponowaną problematyką, jak i dla praktyków, którzy na co dzień działają na rynku logistycznym. Jako przedsiębiorstwo biorące udział w KDL należy pamiętać, że jest to duże wydarzenie naukowe gwarantujące promocję wśród rozmaitych środowisk akademickich z całej Polski.

źr. LOGITOR

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×