23 lipca 2017

Edukacja » Koła naukowe logistyki

TransLogistics 2016

TransLogistics 2016W tym roku już po raz XII zapraszamy studentów do Wrocławia, celem wymiany doświadczeń i zainteresowań, a także dokształcania. Naszą konferencję zawsze organizujemy na początku grudnia przez co wiele osób kojarzy z Mikołajkami :).
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również dotrzeć do firm przodujących na runku transportu i logistyki we Wrocławiu, przez co dajemy szansę studentom poznać od środka specyfikę działalności i pracy nowoczesnego przedsiębiorstwa.


program forum

Organizatorem konferencji Koło Naukowe Logistics, działające przy Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej zaprasza studentów Transportu, Logistyki oraz kierunków pokrewnych na Ogólnopolskie Forum Studentów Transportu i Logistyki.
Forum odbędzie się w dniach 1 2 grudnia 2016 roku na Politechnice Wrocławskiej we Wrocławiu.
Jesteśmy przekonani, iż udział w TransLogistics umożliwia nie tylko wymianę wiedzy i doświadczeń, zaprezentowanie się na forum publicznym czy nawiązanie kontaktów ze studentami o podobnych zainteresowaniach, ale także zdobycie ciekawej pracy lub praktyki dzięki bezpośredniemu kontaktowi z przedstawicielami firm - czytamy na stronie organizatorów.
jagr. Logistics Koło Naukowe

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×