23 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

Koło Naukowe Logistyki "TILOG" Politechniki Krakowskiej

Koło Naukowe Logistyki "TILOG" Politechniki Krakowskiej
Koło Naukowe Logistyki "TILOG" jest organizacją studencką działającą na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej przy Instytucie Zarządzania w Budownictwie i Transporcie. Opiekunem koła jest prof. dr hab. inż. Andrzej Adamski. Jako organizacja uczelniana KNL "TILOG" zrzesza studentów kierunku Transport i Logistyka, stanowiących silną grupę młodych i zdeterminowanych logistyków. Naszą główną misją jest wymiana wiedzy i doświadczeń, dlatego jednym z podstawowych założeń działalności jest konfrontacja teorii z praktyką. Działalność w kole traktujemy jako cenne uzupełnienie wiedzy zdobywanej w ramach wykładów i innych zajęć na uczelni. Łączy nas zamiłowanie do logistyki, a wymiana zdań na temat naszych zainteresowań jest doskonałą formą powiększania bagażu doświadczeń.
Jako dynamiczni i kreatywni studenci, z głowami przepełnionymi masą pomysłów, stawiamy na działalność w grupie. Inicjatywa i zaangażowanie każdego z osobna stanowi według nas cenną formę rozwoju organizacji. W naszej działalności staramy się zaspokajać nie tylko rozwojowe potrzeby koła ale także często indywidualne zainteresowania naszych członków. Osoby z nami współpracujące mają możliwość zaproponowania własnego pomysłu a następnie jego realizacji w ramach współpracy z kolegami. Cenimy sobie pomysłowość i nowoczesne rozwiązania, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chce czynnie uczestniczyć w życiu KNL "TILOG".
W kontaktach zewnętrznych staramy się wykorzystać jak największy zasób naszych doświadczeń i możliwości. Ponieważ stawiamy na indywidualne podejście do firm z branży logistyki oraz innych organizacji o podobnym profilu co nasz, wymagamy od siebie dużego stopnia profesjonalizmu i zaangażowania. Uważamy, że współpraca powinna przynosić korzyści obu stronom, dlatego istotne jest dla nas zadowolenie i chęć dalszej kooperacji w płaszczyźnie logistyki. W ramach partnerstwa gwarantujemy ze swojej strony pełną mobilizację i dojrzałe podejście.

Strona internetowa: www.tilog.pk.edu.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×