23 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

Koło Naukowe Studentów Logistyki Akademii Obrony Narodowej

Koło Naukowe Studentów Logistyki Akademii Obrony NarodowejKoło Naukowe Studentów Logistyki to organizacja zrzeszająca aktywnych studentów chcących zgłębiać tajniki dziedziny, którą studiują. Członkowie organizacji od 2002 roku aktywnie uczestniczą w życiu akademickim Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.
Obecnie do Koła należy 39 najaktywniejszych studentów wszystkich lat studiów, realizujących plan studiów zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Tak szerokie grono pozwala nam organizować przeróżne wydarzenia, które w większości na stałe wpisały się do kalendarza wydarzeń odbywających się w Uczelni.Sztandarowym produktem Koła Naukowego Studentów Logistyki jest organizowana już od 7 lat Konferencja Naukowa „Logistyka a Bezpieczeństwo”. Wymiana myśli i poglądów na temat różnych obszarów logistyki między studentami z całej Polski stanowi niezwykle ciekawą formę zdobywania wiedzy. Nasze wydarzenie z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. W szóstej edycji w Konferencji udział wzięło około 140 osób. W tym roku głównym tematem konferencji będą wyzwania logistyczno-transportowe w dobie współczesnych problemów społeczno-gospodarczych.


Studenci zrzeszeni w Kole każdego miesiąca organizują także spotkania z przedstawicielami świata logistyki. W ramach Akademii Menedżera Logistyki w Akademii gościliśmy już niejednokrotnie reprezentantów FM Logistic, Safety Advisor, Mainfreight, DB Schenker, i wielu innych firm.
Chcąc zachęcić studentów do jeszcze większego zainteresowania logistyką organizujemy wyjazdy studyjne do obiektów logistycznych, dzięki czemu od praktycznej strony poznajemy jak w przedsiębiorstwach realizowane są procesy logistyczne.
Koło stale współpracuje z Partnerami: firmą FM Logistic, Flextronics, Mainfreight Poland i Rohling Suus. Dzięki współpracy obie strony odnoszą korzyści – przedsiębiorstwa mają bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami, a studenci mogą korzystać z wsparcia i doświadczenia profesjonalistów w swojej branży.
Ścisła współpraca owocuje także ciekawymi praktykami i stażami dla najlepszych studentów. Od października 2014 roku wspólnie z FM Logistic Koło Naukowe Studentów Logistyki prowadzi projekt FM University. Najaktywniejsi studenci podczas spotkań i warsztatów przeprowadzanych przez menedżerów FM Logistic dostaną zaproszenia na rozmowę o wakacyjny staż.
X Polecamy artykuł:
Bus cięższy o ponad 100 %

Chcesz do nas dołączyć? W ciągu roku akademickiego organizujemy dwa procesy rekrutacyjne: jesienny (w październiku) i zimowy (w lutym). Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej http://knsl-aon.eu/index.php i profilu na Facebook’u https://www.facebook.com/AON.KNSL. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat naszej bieżącej działalności, dzięki czemu nie przegapicie żadnego organizowanego przez nas wydarzenia.
Skład zarządu na rok 2015/2016:
 

Prezes – Rafał Partyka
Wiceprezes ds. organizacyjnych – Aleksandra Pawlak
Wiceprezes ds. marketingowych – Iwona Szajewska
Wiceprezes ds. finansowych – Jacek grzyb
Sekretarz – Aleksandra Szymczyk

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×