Środa, 24 maja 2017     Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Studenckie Koło Naukowe Logistyków Politechniki Rzeszowskiej

Studenckie Koło Naukowe Logistyków Politechniki RzeszowskiejStudenckie Koło Naukowe Logistyków zostało wpisane do Rejestru Kół Naukowych działających w Politechnice Rzeszowskiej 3 czerwca 2009 r.
Koło działa w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki Wydziału Zarządzania i Marketingu. W maju założyciele Koła spotykali się raz w tygodniu, aby przygotować statut Koła. Dokonali także wyboru członków Zarządu. Po pomyślnym sfinalizowaniu prac organizatorskich i zarejestrowaniu Koła, jego członkowie zajęli się organizacją pierwszej, wewnątrzuczelnianej konferencji „Logistyka Oczami Studentów”. Konferencja odbyła się 4 czerwca 2009 r.
Przygotowane przez członków Koła referaty, zaprezentowano licznie zgromadzonym studentom i pracownikom Politechniki oraz nauczycielom i uczniom z Rzeszowskiego Technikum Logistycznego.

Kolejnym przedsięwzięciem, jakiego podjęło się Studenckie Koło Naukowe Logistyków była wycieczka, Ajka przygotowano uczniom Technikum Logistycznego. Wspólnie ze swoimi nauczycielami zwiedzili obiekty Politechniki Rzeszowskiej. Zarówno członkowie Koła Naukowego jak i uczniowie Technikum Logistycznego wyrazili chęć dalszej współpracy.
Członkowie Koła założyli także własną biblioteczkę, w której zgromadzili już kilkanaście tytułów czasopism związanych z logistyką, niedostępnych w czytelniach Politechniki Rzeszowskiej.
Członkowie Koła wzięli również udział w integracyjnym ognisku kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej zorganizowanym przez Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej.
W przyszłym roku akademickim, planowana jest między innymi organizacja drugiej edycji konferencji „Logistyka Oczami studentów”, wyjazd do jednego z Polskich Centrów Logistycznych, zwiedzanie lotniska w Jasionce i Rzeszowskiego PKS-u oraz zacieśnianie współpracy z Rzeszowskim Technikum Logistycznym.
Marcin Kędzior, prezes SKNL na Politechnice Rzeszowskiej.

Kontakt z SKNL:
Adres: ul. Powstańców Warszawy 6, 35-959 Rzeszów,

www.sknl.portal2.prz.edu.pl
e-mail : sknl@prz.edu.pl

Opiekun naukowy: mgr. Konrad Zieliński
konrad.zielinski@prz.edu.pl

Prezes SKNL: Marcin Kędzior
kedzior.marcin@yahoo.pl
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?