24 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

Koło Naukowe Logistyki „LOGITOR”,

Koło Naukowe Logistyki „LOGITOR”,Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
KNL Logitor tworzą ludzie postrzegający logistykę jako interdyscyplinarną dziedzinę – obecną we wszystkich działaniach człowieka.
Koło naukowe logistyki powstało w 2009 roku. Większość z nas jest studentami specjalności Logistyka procesów gospodarczych, jednak wiedza teoretyczna nabywana podczas studiów stanowi tylko podstawę naszej działalności, którą w Kole staramy się ograniczać do minimum. Nie chcemy bowiem powielać programu studiów, a uzupełniać go zgodnie z naszymi zainteresowaniami związanymi z dziedziną logistyki.

Misja
Działanie KNL LOGITOR opiera się na zdobywaniu praktycznych umiejętności oraz doświadczenia z zakresu logistyki. Głównym celem jest coroczna organizacja konferencji naukowej „Kopernikańskie Dni Logistyki”.
W dużej mierze korzystamy z doświadczeń specjalistów. Poznajemy logistyków i przedsiębiorców z różnych firm. Bierzemy udział w konferencjach, wyjazdach logistycznych w całej Polsce i nie tylko – ostatnia konferencja miała miejsce w Karslkronie.
Cele naszego koła obejmują także prace nad projektami z zakresu logistyki, organizację i udział w warsztatach, pisanie artykułów naukowych, przeprowadzanie badań oraz udział w ogólnopolskich konkursach logistycznych sprawdzających naszą wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także organizacja własnych konferencji o tematyce Logistyki.
Udało nam się współpracować z takimi firmami jak Sharp Manufacturing Poland, DB Schenker Logistics, Atos, Neuca, Anwil.
Jednak koło naukowe to nie tylko studia, nauka i wszystko co z tym związane. Nasi członkowie spędzają razem czas także poza uczelnią. Tworząc jedną wielką rodzinę. Każdy członek jest inny, posiada inne umiejętności korzystając z efektu synergii jesteśmy w stanie tworzyć coś wielkiego.
X Polecamy artykuł:
Klapki dla Gambii

Opiekun koła:
mgr Michał Oleszczak
Skład zarządu na rok akademicki 2015/2016:
Prezes – Patryk Pańka
Vice-prezes ds. organizacyjnych – Damian Konieczek
Vice-prezes ds. finansowych – Beata Czerwińska

Kontakt:
Koło Naukowe Logistyki „LOGITOR”
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
Katedra Logistyki
ul. Jurija Gagarina 13a
87-100 Toruń
Kontakt e-mail: logitor@stud.umk.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×