20 sierpnia 2017

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

Europejskie koło Logistyczne „Feniks”; Wydział Organizacji i Zarządzania; Politechnika Śląska

Europejskie koło Logistyczne „Feniks”; Wydział Organizacji i Zarządzania; Politechnika ŚląskaEuropejskie Koło Logistyczne "FENIKS" skupia studentów IV roku specjalności Systemy Logistyczne w Przedsiębiorstwie działające przy Zakładzie Zarządzania Produkcją i Logistyki Katedry Organizacji Produkcji Politechniki Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Organizacji i Zarządzania. Nasze koło powstało z zainteresowań i chęci pogłębiania wiedzy z zakresu logistyki. Jesteśmy młodymi ludźmi chcącymi przybliżyć sobie i innym zagadnienia i problemy związane z logistyką, a także zapoznawać się z nowościami w tej dziedzinie. Co pewien czas będziemy publikować nasze własne opracowania, a także artykuły napisane i udostępnione dzięki uprzejmości i współpracy kadry naukowej Katedry Organizacji Produkcji.
Cele:
  • Uświadomienie roli transportu i usług logistycznych w procesie integracji Polski z Unią Europejską
  • Upowszechnienie wiedzy o ewolucji całego sektora logistyki, transportu i spedycji, będącej konsekwencją integracji ze strukturami europejskimi oraz wzmożonej współpracy z krajami Unii Europejskiej
  • Współpraca z innymi kołami naukowymi zajmującymi się tematyką logistyki
  • Współpraca z przedsiębiorstwami logistycznymi, spedycyjnymi i transportowymi zarówno europejskimi mającymi oddział w Polsce jak i krajowymi.
X Polecamy artykuł:
Przestroga Czerwonej Królowej


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×