21 maja 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

„INNTRANS” Koło Naukowe Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki Morskiej

„INNTRANS” Koło Naukowe Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki MorskiejStudenckie Koło Naukowe „INNTRANS” istnieje od początku 2006 roku i jest oficjalnym Kołem Naukowym Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki Morskiej).
Skupiamy studentów różnych polskich uczelni, w tym przede wszystkim studentów kierunku Transport WTM PS, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i rozwijaniem zainteresowań związanych z transportem i jego innowacjami. Członkami naszego Koła są studenci zarówno pierwszego, drugiego, trzeciego, jak i czwartego roku studiów.
Blisko współpracujemy ze Studenckim Kołem Naukowym Logistyki Stosowanej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, zrzeszającym studentów pokrewnego nam kierunku – logistyki. Utrzymujemy również kontakty z innymi kołami naukowymi ośrodków akademickich z całej Polski.


Najważniejsze cele naszego Koła to:
  • Rozwój naszych umiejętności i zainteresowań związanych z transportem, pozyskiwanie wiedzy o różnych wynalazkach i innowacjach w dziedzinie transportu ładunków i pasażerów, przeprowadzanie badań i analiz polskiego rynku usług przewozowych w celu zwiększenia konkurencyjności po wejściu Polski do Unii Europejskiej.
  • Doskonalimy swoje zdolności organizacyjne i pracy zespołowej działając w miłej atmosferze, wśród przedsiębiorczych i zaangażowanych studentów,
  • Członkowie Koła mają niepowtarzalną okazję do zastosowania w praktyce zdobywanej w trakcie studiów wiedzy,
  • Działalność w naszym Kole Naukowym to także czas nawiązywania kontaktów ze studentami z innych regionów Polski oraz z przedstawicielami praktyki gospodarczej.
www.inntrans.ps.pl, adres forum to: www.inntrans.fora.pl

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×