20 sierpnia 2017

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

„INNTRANS” Koło Naukowe Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki Morskiej

„INNTRANS” Koło Naukowe Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki MorskiejStudenckie Koło Naukowe „INNTRANS” istnieje od początku 2006 roku i jest oficjalnym Kołem Naukowym Politechniki Szczecińskiej (przy Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu, Wydział Techniki Morskiej).
Skupiamy studentów różnych polskich uczelni, w tym przede wszystkim studentów kierunku Transport WTM PS, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy i rozwijaniem zainteresowań związanych z transportem i jego innowacjami. Członkami naszego Koła są studenci zarówno pierwszego, drugiego, trzeciego, jak i czwartego roku studiów.
Blisko współpracujemy ze Studenckim Kołem Naukowym Logistyki Stosowanej Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, zrzeszającym studentów pokrewnego nam kierunku – logistyki. Utrzymujemy również kontakty z innymi kołami naukowymi ośrodków akademickich z całej Polski.


Najważniejsze cele naszego Koła to:
  • Rozwój naszych umiejętności i zainteresowań związanych z transportem, pozyskiwanie wiedzy o różnych wynalazkach i innowacjach w dziedzinie transportu ładunków i pasażerów, przeprowadzanie badań i analiz polskiego rynku usług przewozowych w celu zwiększenia konkurencyjności po wejściu Polski do Unii Europejskiej.
  • Doskonalimy swoje zdolności organizacyjne i pracy zespołowej działając w miłej atmosferze, wśród przedsiębiorczych i zaangażowanych studentów,
  • Członkowie Koła mają niepowtarzalną okazję do zastosowania w praktyce zdobywanej w trakcie studiów wiedzy,
  • Działalność w naszym Kole Naukowym to także czas nawiązywania kontaktów ze studentami z innych regionów Polski oraz z przedstawicielami praktyki gospodarczej.
www.inntrans.ps.pl, adres forum to: www.inntrans.fora.pl
X Polecamy artykuł:
Drogi krajowe już przejezdne

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×