23 czerwca 2018

Edukacja » Koła naukowe logistyki wykaz

Naukowe Koło Logistyków; Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu

Naukowe Koło Logistyków; Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu Naukowe Koło Logistyków rozpoczęło swą działalność w roku akademickim 1999/2000. Naszym celem działalności jest poszerzanie wiedzy i kontakty z praktyką gospodarczą w obszarze logistyki. Dlatego od samego początku w spotkaniach uczestniczą zapraszani goście z przedsiębiorstw, którzy w referatach i dyskusjach przekazują swe doświadczenia praktyczne młodszym kolegom.
Koło ma formułę otwartą, więc w życiu Koła może uczestniczyć każdy zainteresowany. Na spotkania przychodzą studenci z Akademii Ekonomicznej, Politechniki Wrocławskiej oraz z Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu. W okresie  od powstania Koła odbyło się 28 spotkań, na których prezentowano referaty z dziedziny logistyki. Niektóre z tych referatów wygłoszone były również na ogólnopolskich konferencjach organizowanych przez koła naukowe z innych miast, jak również opublikowane w czasopismach logistycznych.


Lecz działalność naszego Koła to nie tylko referaty i prezentacje. Braliśmy udział w wielu konferencjach m.in. w Warszawie, Poznaniu, czy w Szczecinie, jak również sami w marcu 2003 r. z sukcesem zorganizowaliśmy pierwszą edycję Wrocławskiej konferencji pod nazwą „I Logistykon Wrocławski”.

Od roku akademickiego 2003/2004 Naukowe Koło Logistyków przyjmuje bardziej aktywną formę działalności. Poza wieloma referatami, organizacją „II Logistykonu Wrocławskiego” 22 kwietnia 2004r. planujemy wycieczki w roku do okolicznych przedsiębiorstw, aby poznawać logistykę i jej aktualne problemy również od strony praktycznej, jak również chcemy podjąć się realizacji projektów, które są doskonałym sprawdzianem własnych umiejętności.

Dane kontaktowe:
Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu
Katedra Logistyki
Naukowe Koło Logistyków
ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×