Środa, 24 maja 2017     Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Studenckie Koło Naukowe Transportu, Spedycji i Logistyki Szkoła Główna Handlowa Warszawa

Studenckie Koło Naukowe Transportu, Spedycji i Logistyki
Szkoła Główna Handlowa Warszawa

SKN Transportu, Spedycji i Logistyki, działające przy Instytucie Polityki Handlu Zagranicznego i Studiów Europejskich, istnieje od grudnia 2002 r. Obecnie Koło skupia ok. 15 osób. Opiekunem naukowym Koła jest dr Paweł Lesiak. W skład zarządu SKN wchodzą: prezes - Ewa Kacperczyk, wiceprezes ds. finansów - Katarzyna Malicka, wiceprezes ds. organizacyjnych - Kinga Krużmanowska.

SKN TSL zajmuje się tematyką związaną z transportem i rozwojem infrastruktury transportu, spedycją i logistyką międzynarodową. Koło TSL organizuje konferencje naukowe, uczestniczy w seminariach i szkoleniach oraz przeprowadza badania poświęcone branży TSL. Nasza działalność w dużym stopniu opiera się na współpracy z firmami i instytucjami z branży TSL (m. in. z Polską Izbą Spedycji i Logistyki z Gdyni - PISiL).

SKN TSL daje studentom SGH możliwość aktywnej działalności naukowej i organizacyjnej, dzielenia się własnymi pomysłami, uczestnictwa w seminariach i szkoleniach przygotowywanych m.in. przez PISiL. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy serdecznie na spotkania naszego Koła, które odbywają się w czwartki o godz. 19.00 w sali 109 w bud. G Szkoły Głównej Handlowej. Kontakt: plesiak@sgh.waw.pl 


DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?