16 stycznia 2019

Edukacja » Uczelnie

Działamy z pasją

Działamy z pasją
Gdzie? W DB Schenker!
Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego DB Schenker. Na studentów i absolwentów czeka 19 miejsc stażowych w 12 lokalizacjach w Polsce. Stażyści swoich sił będą mogli spróbować m.in. w dziale sprzedaży, obsługi klienta, logistyce lądowej, biznesie lotniczym oraz zespołach: HR i marketingu. Aplikować można do 15 maja br. na www.dbschenker-student.pl.
Z raportu „Trendy HR 2017 . Zmiana zasad w erze cyfryzacji ” firm Deloitte i Randstad wynika, że dla polskich przedsiębiorstw jednym z trzech najważniejszych trendów w zarządzaniu kapitałem ludzkim jest pozyskiwanie utalentowanych pracowników.Nie inaczej jest w przypadku DB Schenker. Operator logistyczny, dzięki programowi stażowemu, od czterech lat pozyskuje do firmy młodych, pasjonatów logistyki. Do tej pory cztery edycje programu stażowego ukończyło ponad 50 osób, a 90% uczestników otrzymało oferty stałej pracy w DB Schenker.

To się opłaca!
- DB Schenker jest świetnym miejscem do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Firma daje możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji, co jest dodatkowym atutem i pozwala zdobywać nowe doświadczenia. Już na stażu dostałem odpowiedzialne zadanie stworzenia kompleksowej bazy klientów oraz narzędzia do pełnej analizy danych sprzedażowych z różnych perspektyw. Cieszę się, że skorzystałem z możliwości wzięcia udziału w programie i dzięki temu mam teraz interesującą pracę. W szczególności cenię sobie pracę zespołową i częste międzynarodowe kontakty – przekonuje Filip Ceranka, uczestnik IV edycji Sales Consulting Trainee Programme, obecnie analityk sprzedaży w zespole ds. zarządzania procesami biznesowi DB Schenker. 

Działamy z pasją!
- Naszą siłą jest różnorodność i wiele możliwości, jakie możemy zaoferować swoim pracownikom. W tak dużej globalnej firmie o zróżnicowanych działaniach każdy ma szansę znaleźć swoje miejsce zgodnie z zainteresowaniami, pasją i charakterem. Pracownicy mogą rozwijać się na wielu płaszczyznach, planować i realizować ścieżkę swojej kariery. W firmie doceniamy pracowników – awansujemy około 180 osób rocznie. Do naszego zespołu poszukujemy osób z pasją, kreatywnych, komunikatywnych, znających języki, lubiących wyzwania i rzetelnie wykonujących powierzone im zadania- mówi Iwona Lasocińska, koordynator ds. współpracy z uczelniami i studentami w DB Schenker.
Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać do 15 maja br. na stronie www.dbschenker-student.pl. Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport.
jagr./DB Schenker

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×