19 sierpnia 2017

Edukacja » Życie studenckie

Na staż do DB Schenker Logistics

Na staż do DB Schenker LogisticsTrwa kolejna edycja programów stażowych w DB Schenker Logistics. Absolwenci uczelni wyższych mogą aplikować na płatny staż w następujących obszarach: sprzedaż B2B, logistyka lotnicza oraz logistyka oceaniczna.
Dlaczego warto? Program to świetny pas startowy do przyszłej kariery. W ubiegłych latach z 37 stażystów aż 86% podjęło pracę w DB Schenker Logistics po ukończeniu stażu. DB Schenker Logistics to firma dynamiczna, młoda, nastawiona na rozwój – co roku awansuje ok.180 pracowników, obejmując wyższe stanowiska lub większy zakres odpowiedzialności. Co więcej, aż 50% spośród ponad 1900 pracowników to osoby poniżej 35 roku życia.
Staż w DB Schenker Logistics jest płatny, a stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, m.in. zajęć sportowo-rekreacyjnych.
- Staż to doskonała szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Sales Consulting Trainee Programme dał mi możliwość rozwoju najważniejszych umiejętności, które są niezbędne do pracy w sprzedaży. Zajmowałam się m.in. przygotowywaniem ofert i wycen oraz utrzymywaniem stałych kontaktów z klientami. Dzięki tym zadaniom każdy dzień dostarczał ciekawych wyzwań i uczył mnie czegoś nowego. Udział w programie pozwolił mi spojrzeć szerzej na procesy zachodzące w branży logistycznej oraz poznać wielu wspaniałych ludzi z różnych szczebli organizacji – komentuje Maria Kozłowska, uczestniczka II edycji programu stażowego, obecnie doradca klienta w Oddziale Łódź DB Schenker Logistics.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×