18 sierpnia 2017

Edukacja » Życie studenckie

Stażyści zostają w DB Schenker Logistics

Stażyści zostają w DB Schenker Logistics Tegoroczne programy stażowe w pionie lotniczym, oceanicznym oraz w dziale sprzedaży DB Schenker Logistics zakończyły się sukcesem – ponad 90 % uczestników rozpoczęło pracę w firmie. Jednym z celów programów stażowych w firmie jest wsparcie procesu rekrutacji, a co za tym idzie pozyskanie młodych i zdolnych pracowników.
W tegorocznej, IV edycji wzięło udział 15 stażystów, z czego zdecydowana większość po zakończeniu stażu została zatrudniona przez DB Schenker Logistics. Również w poprzednich latach większa część ich uczestników kontynuowała współpracę z firmą.


Być krok przed konkurencją

Programy stażowe DB Schenker Logistics wspierają studentów, którzy pragną się rozwijać oraz zdobywać kompetencje cenione w branży logistycznej. Doświadczeni mentorzy sprawują opiekę nad uczestnikami, którym wyznaczane są ciekawe i ambitne cele. Przykładowo, stażyści w dziale sprzedaży realizują samodzielne projekty sprzedażowe.
- Uczestnicy programu otrzymują dostęp do pełnego know-how firmy oraz wsparcia doświadczonych osób. Dzięki kompleksowemu procesowi wdrożenia w przyjazny sposób poznają procesy biznesowe naszej firmy. Uczestniczą w jej rozwoju, rozszerzając współpracę z klientami w dziale sprzedaży, tworząc optymalne rozwiązania operacyjne dla klientów na rynku lotniczym, lub identyfikując i analizując procesy biznesowe na rynku oceanicznym. Nauka pod okiem ekspertów to z pewnością dobry początek udanej kariery zawodowej – mówi Dorota Michalec, dyrektor polityki personalnej w DB Schenker Logistics.

Co najważniejsze staż jest płatny i z dostępem do świadczeń
W trakcie płatnego stażu w DB Schenker Logistics uczestnicy otrzymują dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych. Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa trzy miesiące. DB Schenker Logistics na czas stażu oferuje uczestnikom umowę o pracę oraz pięć dni urlopu wypoczynkowego.
żr. DB Schenker

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×