20 kwietnia 2018

Edukacja » Życie studenckie

Invent a New Future Challenge

Invent a New Future Challenge ... wyjątkowy konkurs dla polskich studentów
Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym wygraną jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M. 100 tys. zarejestrowanych patentów, blisko 12 tysięcy zatrudnionych naukowców, a także wiele międzynarodowych nagród, w tym m.in…trzy Oscary – to tylko niewielka cześć dorobku firmy 3M – amerykańskiego giganta i światowego lidera wykorzystującego naukę do tworzenia innowacyjnych rozwiązań poprawiających codzienne życie milionów ludzi na całym świecie.
Konkurs Invent a New Future Challenge to wyjątkowa szansa, by rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku wśród ludzi, którzy łączą pasję i kreatywność z najnowszymi technologiami.


Ponad pół tysiąca logistyków walczy dalej

Tegoroczna edycja to także szansa, by powtórzyć sukces Karoliny Mojeścik, która w 2014 roku zwyciężyła w polskiej edycji konkursu i od roku pracuje jako Asystentka Marketingu w 3M Poland.
- Konkurs Invent New Future Challenge był dla mnie niesamowitym przeżyciem i dał mi możliwość współpracy ze studentami z całego świata, a zwycięstwo otworzyło mi drogę do pracy w 3M – mówi Karolina Mojeścik, finalistka konkursu z 2014 roku.

Aby wziąć udział w konkursie Invent a New Future Challenge należy zarejestrować się na stronie http://www.3m.com/INF2016 i wypełnić formularz rejestracyjny. Na rejestrację kandydaci mają czas do końca lutego.
- Liczymy na otwartość, nieszablonowe podejście i kreatywność, które przekonają jury, że to właśnie dana osoba powinna znaleźć się w ścisłym gronie finalistów konkursu i pracować w 3M. Poszukiwane są osoby z dobrą znajomością języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego – mówi Grażyna Kelly, Talent Acquisition Leader w 3M.
Na podstawie zgłoszeń do kolejnego etapu zostanie wyłonionych 15 kandydatów z Polski, którzy w marcu we Wrocławiu będą opracowywać rozwiązanie dla konkretnej sytuacji biznesowej. To spotkanie pozwoli na wybór 2 najlepszych kandydatów z naszego kraju do ścisłego finału w USA.
Dwójka polskich finalistów dołączy do pozostałych 26 osób, wyłonionych z 13 krajów biorących udział w rywalizacji. O wygraną w konkursie Invent a New Future Challenge razem z Polakami będą walczyć także studenci z Turcji, Brazylii, Kanady, Chin, Japonii, Korei Południowej, Meksyku, Panamy, Arabii Saudyjskiej, Singapuru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, czy też Stanów Zjednoczonych.
X Polecamy artykuł:
Rośnie liczba luksusowych aut

Finał odbędzie się w lipcu w siedzibie głównej 3M w St. Paul w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy z Polski będzie propozycja etatu w 3M Service Center EMEA we Wrocławiu.

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku firma obchodzi 25-lecie istnienia na polskim rynku. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu tzw. Superhub, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Zatrudnia ponad 2000 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. W czerwcu 2013 roku rozpoczęło działalność nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 400 mln USD.
jagr./3M

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×