19 października 2018

Cło i Finanse » Cło i Finanse

Grupa Rusak Business Services rozwija swoją działalność na zachodzie.

Grupa Rusak Business Services rozwija swoją działalność na zachodzie.

Rusak Business Services jeden z czołowych brokerów celnych na polskim rynku otwiera nowy oddział rozszerzając sieć swoich biur, tym razem przy samej granicy z Niemcami.

Nowe biuro Grupy Rusak Business Services znajduje się w Żarskiej Wsi w województwie dolnośląskim. Miejscowość położona jest przy drodze krajowej numer 94 w odległości około 10 kilometrów od przejść granicznych z Niemcami: Jędrzychowice-Ludwigsdorf oraz Zgorzelec-Goerlitz.


Przez blisko 30 lat istnienia Grupy Rusak Business Services na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej firma notuje nieustanny i stabilny wzrost. Potwierdzeniem tego jest sukcesywnie rozrastająca się siatka oddziałów Agencji. Cieszę się, że od dziś możemy zaoferować naszym klientom kolejną, nową lokalizację biura, tym razem przy granicy z Niemcami. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, wpisuje się on w kierunek i strategię rozwoju naszej firmy – mówi Tomasz Rusak, Członek Zarządu Rusak Business Services.


Otwierając biuro w Żarskiej Wsi, broker celny wyszedł naprzeciw rosnącym potrzebom eksporterów i importerów z Europy Zachodniej. Nowy oddział Agencji oferuje kompleksowy outsourcing obsługi celnej, zapewnia swoim klientom pomoc prawną oraz przedstawicielstwo w kontaktach z organami celnymi. Umożliwia skorzystanie m.in. z procedur tranzytowych, zabezpieczeń w procedurze dopuszczenia do obrotu oraz odpraw w procedurze uproszczonej, jak również zabezpiecza płatność długu celnego.

Wiodący broker celny


Rusak Business Services to jeden z liderów wśród polskich brokerów celnych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli).
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×