20 marca 2019

Cło i Finanse » Cło i Finanse

Tomasz Rusak został nowym prezesem Rusak Business Services

Tomasz Rusak został nowym prezesem Rusak Business Services

Nowym Prezesem firmy Rusak Business Services został Tomasz Rusak. Dotychczasowy prezes Andrzej Rusak objął funkcję członka zarządu. Oficjalne przekazanie prezesury nastąpiło w marcu 2018 roku.

Zmiany w zarządzie firmy Rusak Business Services są zgodne z obraną kilka miesięcy temu nową strategią Spółki, która oprócz kontynuacji realizowanych projektów z sektora obsługi celnej i Customs Compliance, skupia swoje działania na stworzeniu nowoczesnych struktur organizacyjnych i finansowych w firmie.

Jestem przekonany, że blisko dwudziestoletnie międzynarodowe doświadczenie pana Tomasza Rusaka w dziedzinie zarządzania ludźmi i finansami sprawi, że firma Ruska Business Services utrzyma status jednego z liderów obsługi celnej w Polsce oraz wzmocni swoją pozycję na rynkach międzynarodowych. Wierzę, iż stery naszej firmy są w rękach energicznego i kompetentnego człowieka. Życzę nowemu Prezesowi, aby nowe wyzwania jakie przed nim stoją realizował z sukcesami oraz pasją – powiedział Andrzej Rusak, Członek Zarządu Rusak Business Services.

Tomasz Rusak jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami największych spółek na rynku nieruchomości w Polsce. Pełnił funkcje dyrektora finansowego w takich firmach, jak Atlas Management Company (Poland), ORCO Property Group w Polsce oraz Hochtief Development Poland. Był również konsultantem w międzynarodowych firmach doradczych Deloitte oraz Andersen Business Consulting. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Lunds Universitet w Szwecji, a także Gerhard-Mercator-Universität w Duisburgu w Niemczech (obecnie: Universität Duisburg-Essen). Ukończył również program Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

W ostatnich miesiącach odpowiedzieliśmy sobie na pytania, w którym kierunku chcemy podążać i gdzie chcemy być za kilka, kilkanaście lat. Wypracowaliśmy solidny plan działania w który wierzę i który traktuję jako osobiste zobowiązanie. Mamy stabilną firmę z dobrą reputacją, co pozwala mi jako osobie zarządzającej, myśleć bardzo pozytywnie o przyszłości i realizować nowe pomysły – skomentował Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

X Polecamy artykuł:
Konkurs Kierowców ze Scania FMS


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×