28 marca 2020

Cło i Finanse » Cło i Finanse

CAT i Rusak Business Services partnerami w biznesie

CAT i Rusak Business Services partnerami w biznesie
Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku i Bergerat Monnoyeur,  oficjalny dystrybutor maszyn CAT w Polsce rozpoczęli współpracę

- Cieszę się, że możemy wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem firmę Bergerat Monnoyeur CAT, dystrybutora maszyn Caterpillar w Europie. Od naszego pierwszego spotkania z zespołem Klienta, rozpoczął się proces wielu pozytywnych zmian w całym łańcuchu dostaw maszyn i urządzeń - mówi Tomasz Rusak, prezes Zarządu Rusak Business Services.

- W trakcie współpracy z Rusak Business Services zespół Bergerat Monnoyeur CAT, uporządkował działania swoich działów: zakupów, transportu, sprzedaży i finansów, a my pomogliśmy wyznaczyć kierunki tych zmian oraz je wdrożyć. Dzięki temu Klient mógł odmrozić kapitał w postaci dotychczasowych opłat podatku VAT i przeznaczyć go na działalność operacyjną. Już dziś wiemy, że nasza współpraca będzie się rozwijać dzięki pełnemu zaangażowaniu obu stron”– dodaje Marek Wawrzyńczak, dyrektor sprzedaży w Rusak Business Services.

Bergerat Monnoyeur CAT
Bergerat Monnoyeur to jedyny oficjalny dystrybutor maszyn CAT w Polsce. Jest liderem w branży od 1997 roku. Firma oferuje swoim klientom wszystkie rodzaje maszyn CAT zarówno nowe, używane jak i program wynajmu. Dzisiaj Bergerat Monnoyeur zatrudnia ponad 350 pracowników.

- Bergerat Monnoyeur stawia sobie i partnerom biznesowym wysokie wymagania w zakresie współpracy. Budowanie i rozwijanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi uwarunkowane jest precyzyjnym postawieniem im wymagań dotyczących wysokiej jakości organizacyjnej gwarantującej terminowość, elastyczność i ciągłość realizacji zleceń, jak również zdolność do obniżania kosztów poprzez wdrażanie usprawnień procesowych. Dzięki współpracy z Rusak Business Services nasza firma odniosła szereg korzyści: optymalizację kosztów, zmniejszenie ryzyka operacyjnego poprzez zapewnienie ciągłości dostaw, lepszy wizerunek i wiedzę specjalistyczną – podsumowuje dotychczasową współpracę Renata Spenner, kierownik ds. kredytu i kapitału obrotowego z Bergerat Monnoyeur CAT.

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami.

Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO. Firma posiada ponad 20 oddziałów w całej Polsce, punkty obsługi składów celnych oraz podatkowych, a także szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.
źr. RBS

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×