18 lutego 2020

Cło i Finanse » Cło i Finanse

Rusak z dodatkowym składem celnym, podatkowym i magazynem krajowym

Rusak z dodatkowym składem celnym, podatkowym i magazynem krajowym
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku, otworzył nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy.

Nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy mieszczą się w Warszawie, przy ulicy Odlewczniczej - Panattotni Park Warsaw - nowo-otwartej inwestycji Panattoni Europe. Doskonała lokalizacja magazynów w bliskiej odległości od centrum stolicy oraz warszawskiego lotniska, pozwoli importerom, dystrybutorom, firmom e-commerce na szybką i sprawną dystrybucję towarów na całą Polskę centralną.

Do dyspozycji klientów Agencji będzie około 3000 m2 powierzchni magazynowej w nowoczesnym budynku klasy A. Powierzchnie będą wyposażone w najnowocześniejszy, dostępny na rynku software do obsługi magazynów, najnowszej generacji sprzęt w postaci wózków widłowych firmy Still oraz system regałów marki Mecalux.

- Jest mi niezmiernie miło poinformować, zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych klientów o nowej inwestycji Rusak Business Services. Motywacją do otwarcia dodatkowych powierzchni magazynowych była stale rosnąca liczba Klientów naszej Agencji, jak również niedostatek składów celnych i podatkowych na polskim rynku. Oferta obsługi magazynowej skierowana jest przede wszystkim do importerów dostrzegających korzyści z zawieszenia opłat celno podatkowych i dystrybutorów towarów akcyzowych – komentuje Tomasz Rusak, prezes Zarządu Rusak Business Services.

Wiodący broker celny
Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie obsługi celnej na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami.
Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Trade Compliance.

Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO. Firma posiada ponad 20 oddziałów w całej Polsce, punkty obsługi składów celnych oraz podatkowych, a także szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.
jagr./RBS

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×