Wtorek, 23 maja 2017     Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Kolejne AEO dla podkarpackiej firmy

Kolejne AEO dla podkarpackiej firmyPod hasłem 10 lat w Unii Europejskiej odbyło się 8 lipca br. w przemyskiej Izbie Celnej spotkanie dla przedsiębiorców posiadających status AEO oraz posiadaczy pozwoleń na stosowanie procedur uproszczonych prowadzących działalność na Podkarpaciu.
W spotkaniu, które prowadziła Jadwiga Zenowicz, zastępca dyrektora Izby Celnej w Przemyślu strategię Służby Celnej na lata 2014-2020 przedstawił Tomasz Michalak - Dyrektor Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów.
Przemyska Izba Celna cyklicznie spotyka się z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność na Podkarpaciu. Spotkania mają charakter warsztatów, podczas których funkcjonariusze Służby Celnej omawiają między innymi obowiązujące przepisy oraz zwracają uwagę na nowe rozwiązania jakie Służba Celna wprowadza z myślą o przedsiębiorcach.
Podczas spotkania firma Intracel s.c. Agnieszka Lichtarska, Rafał Barański otrzymała Świadectwo Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO.
To 19 firma na Podkarpaciu, która otrzymała prestiżowy znak jakości, który z jednej strony umożliwia korzystanie z szeregu ułatwień przewidzianych prawem celnym, drugiej zaś powoduje przejęcie części odpowiedzialności za bezpieczeństwo zewnętrznych granic Unii Europejskiej.
Aktualnie na obszarze Unii Europejskiej status Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO uzyskało 14,4 tys. przedsiębiorców, w Polsce Służba Celna udzieliła już 752 firmom takie świadectwa.
jagr./źr. i fot. IC w Przemyślu
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?