Sobota, 29 kwietnia 2017     Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Celnicy zlikwidowali plantację konopi

Celnicy zlikwidowali plantację konopi3 listopada 2016 r. funkcjonariusze Izby Celnej we Wrocławiu wraz z policjantami CBŚP prowadząc na terenie powiatu jeleniogórskiego kontrole ukierunkowane na ujawnianie środków odurzających przeszukali na jednej z wytypowanych posesji halę magazynową.
Szyld na bramie wejściowej firmowy informował, że znajduje się tam „lakiernia proszkowa", ale nie zwiodło to mundurowych. W hali dało się wyczuć bardzo intensywny, charakterystyczny zapach marihuany.
W trakcie przeszukania posesji użyto psa Służby Celnej wyszkolonego do wykrywania substancji narkotycznych i odurzających. „
AIRA" potwierdziła podejrzenia – w zakamuflowanym pomieszczeniu we wnętrzu hali, do którego dostęp był możliwy po otwarciu osobnych metalowych drzwi ujawniono kompletną, profesjonalną plantację konopi w ilości kilkuset krzewów.
Po ścięciu i przeważeniu całości ujawnionych krzewów konopi stwierdzono ogólną wagę substancji ponad 43 kg o wartości blisko 1,3 mln zł. Sprawców zatrzymano w Policja, a o ich losie zdecyduje prokurator.
jagr./Słuzba Celna
DODAJ DO: facebook Twitter
Wyślij tekst znajomemu Drukuj
Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?