16 stycznia 2019

Cło i Finanse » Cło

LOXX Sp. z o.o. nowym partnerem biznesowym Rusak Business Services

LOXX Sp. z o.o. nowym partnerem biznesowym Rusak Business Services

Rusak Business Services, lider wśród brokerów celnych w Polsce rozpoczął współpracę z firmą logistyczną LOXX Sp. z o.o., która od przeszło 40 lat z sukcesem rozwija swoją działalność na rynkach europejskich oraz azjatyckich.


W ramach współpracy broker celny będzie odpowiedzialny za obsługę celną przesyłek realizowanych do krajów Europy Wschodniej.


Współpraca z Grupą LOXX wpisuje się w całokształt działań związanych z kierunkiem rozwoju naszej Agencji. Przedsiębiorstwa z obszaru spedycji oraz logistyki to ważni dla nas partnerzy w biznesie. Tym bardziej cieszymy się, że firma z tak ugruntowaną pozycją na rynku usług dla branży TSL dołączyła do grona naszych klientów. Zespół Rusak Business Services dołoży wszelkich starań, aby zapewnić firmie LOXX Sp. z o.o. profesjonalne doradztwo oraz pełne bezpieczeństwo wszystkich realizowanych we współpracy z nami transakcji celnych - mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.


LOXX Sp. z o.o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm logistycznych w Polsce, zapewniająca swoim klientom pełen zakres usług związanych z procesami logistycznymi. Swoją działalność rozpoczęła w niemieckim Essen w 1977 roku skąd szybko rozszerzyła swoją aktywność na rynki całej Europy oraz Azji Środkowo-Wschodniej. Obecnie Grupa obejmuje pięć spółek operacyjnych oraz LOXX Holding GmbH. Jest reprezentowana w oddziałach: Gelsenkirchen - centrala, Tamm - niedaleko Stuttgartu, Warszawa, Poznań, Katowice oraz Moskwa.


Jesteśmy firmą, która łączy w sobie elastyczność i bogatą ofertą usług. Jako pierwsi w Europie uruchomiliśmy regularne i bezpośrednie połączenia drobnicowe na Syberię. Dzięki takiemu rozwiązaniu, towar jest transportowany regularnie i bezpośrednio do 14 stacji docelowych obejmujących zasięgiem regiony, aż do dystryktu federalnego Wołgi, region Uralu i Syberię. To unikatowy serwis w całej branży! Nawiązanie współpracy z firmą Rusak Business Services pozwoli LOXX Sp. z o.o. na wzmocnienie działalności jak również na dotarcie do szerszej grupy Klientów – mówi Prezes Zarządu, Iwona Betlejewska.


Rusak Business Services to jeden z leaderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.

www.rusak.plPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×