20 stycznia 2019

Cło i Finanse » Cło

Kolejna agencja celna została przejęta przez Grupę Rusak

Kolejna agencja celna została przejęta przez Grupę Rusak

gencja Celna Nr 240 DIP Sp. z o.o. weszła w skład Grupy Rusak, która jest jednym z liderów rynku usług związanych z tematyką celną w Polsce. Dokonując przejęcia, firma Rusak Business Services, wzbogaciła się o dodatkowe oddziały na południu Polski zlokalizowane w Krakowie, Chyżnym, Korczowej i Dorohusku.

Przejęcie Spółki nastąpiło na podstawie umowy sprzedaży udziałów, podpisanej w Warszawie w dniu 23 lutego 2018 roku. Obecnie, Agencja Celna Nr 240 DIP Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową nazwą Rusak East.

Cieszę się, że siatka naszych oddziałów rozrasta się w tak dynamicznym tempie, dzięki czemu, możemy poszerzyć zakres naszych usług o obsługę Klienta bezpośrednio na przejściach granicznych. Działanie to jest spójne z obranym kierunkiem rozwoju firmy, zmierzającym do zapewnienia ogólnopolskiego zasięgu Agencji oraz do umocnienia i tak już silnej pozycji na krajowym rynku celnym – powiedział Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

Nowe oddziały Agencji oferują kompleksowy outsourcing obsługi celnej, zapewniają swoim Klientom pomoc prawną oraz przedstawicielstwo w kontaktach z organami celnymi. Umożliwiają skorzystanie m.in. odpraw w procedurze, importu, eksportu, tranzytu, zabezpieczeń celnych w procedurze uproszczonej, a także możliwość rozliczenia podatku VAT w deklaracji.Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×