19 kwietnia 2019

Cło i Finanse » Cło

Rusak Business Services znajduje nowego partnera biznesowego na Ukrainie

Rusak Business Services znajduje nowego partnera biznesowego na Ukrainie

Grupa Rusak Business Services, lider na polskim rynku celnym, znalazł nowego partnera strategicznego. To firma UKRTRANSAGENT, która oferuje obsługę celną zarówno na Ukrainie, jak na terenie Białorusi, Rosji, Kazachstanu, Kirgistanu oraz Armenii.

Spektrum usług oferowanych przez firmę UKRTRANSAGENT obejmuje m.in. obejmowanie towarów procedurami celnymi wywozu, importu i tranzytu na terytorium Ukrainy, udzielanie zabezpieczenia długu celnego na obszarze celnym Ukrainy, jak i całej Euroazjatyckiej Unii Celnej, dokonywanie odpraw w ramach Wspólnej Procedury Tranzytu do Mołdawii, Turcji i Serbii. Firma zapewnia także usługi w zakresie wymaganych przez ograny celne Białorusi i Rosji deklaracji EPI oraz szeroko rozumiane doradztwo w sprawach celnych i podatkowych w zakresie prawa obowiązującego na Ukrainie.

Oddziały UKRTRANSAGENT znajdują się na wszystkich granicach zewnętrznych Ukrainy: ukraińsko-białoruskiej (Domanowo-Mokrany, Wystupowiczi-Nowaja Rudnia, Nowyje Jaryłowiczi-Nowaja Guta), ukraińsko-rosyjskiej (Baczewsk-Trojebortnoje, Seńkowka-Nowyje Jurkowiczi, Katerinowka-Krupiec), ukraińsko-mołdawskiej (Starokozacze-Tudora, Mohylów Podolski-Otacz) ukraińsko-węgierskiej (Czop-Zahony), ukraińsko-słowackiej (Użhorod-Vyšné Nemecké), jak i ukraińsko-rumuńskiej (Porubnoje-Siret). Na granicy ukraińsko-polskiej, obsługę ruchu towarowego zapewniają wspólnie RUSAK BUSINESS SERVICES po stronie polskiej oraz UKRTRANSAGENT po stronie ukraińskiej. Placówki na granicy polsko-ukraińskiej w Dorohusku oraz Korczowej działają 24 godziny na

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi. Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×