15 października 2019

Cło i Finanse » Cło

Bakalland nowym partnerem biznesowym Rusak Business Services

Bakalland nowym partnerem biznesowym Rusak Business Services
Rusak Business Services, lider wśród brokerów celnych w Polsce rozpoczął współpracę z firmą Bakalland, jednym z największych producentów bakalii w Polsce.

W ramach współpracy broker celny będzie odpowiedzialny za kluczowe procesy celne klienta min. za odprawę eksportową.
- Rozwój współpracy w zakresie obsługi celnej jest jednym z kluczowych kierunków naszej działalności. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów biznesowych dołączyła tak uznana firma jak Bakalland. Jest to dla nas niewątpliwym sukcesem i kolejnym krokiem w realizacji obranej strategii, zwłaszcza że Bakalland to przedsiębiorstwo z blisko 30-letnią tradycją na polskim rynku, tak jak nasza firma – mówi Tomasz Rusak, Prezes Zarządu Rusak Business Services.

BAKALLAND S.A. jest jednym z największych producentów bakalii w Polsce i zarazem jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek wśród konsumentów produktów spożywczych. Spółka rozpoczęła działalność w 1991 roku (od 2006 roku akcje spółki notowane są na GPW), poprzez  akwizycje i rozwój organiczny zbudowała  Grupę Kapitałową, która stała się wiodącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie sprzedaży bakalii.

Celem Grupy jest konsekwentny rozwój organiczny, poszerzenie portfela asortymentu o nowe linie produktowe oraz umacnianie pozycji marek BAKALLAND i Orico. Bakalland S.A. jest największym producentem marek własnych w kategorii bakalii w Polsce.

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie doradztwa celnego na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Customs Compliance, czyli zapewnieniu zgodności z regulacjami celnymi.

Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO oraz certyfikat WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Firma posiada kilkanaście biur w Polsce, 3 oddziały zagraniczne, punkty obsługi składów celnych oraz szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.

Rusak Business Services

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×