Poniedziałek, 27 marca 2017     Imieniny: Ernesta, Jana, Marka» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu
FORUM Dodaj nowy temat

Założenie własnej firmy spedycyjnej
19.12.201217:57
kaban
Witam, mam pytanie do ekspertów. Mianowicie chciałbym założyć własną działalność spedycyjną, moja działalność polegałaby na szukaniu kontrahentów i wolnych ładunków poprzez giełdy transportowe. Jako że znam język angielski, chciałbym działać właściwie tylko na rynku UE. Wiem że potrzebuje do tego Certyfikatu Kompetencji Zawodowych ale ukończyłem studia w kierunku logistycznym i moja szkoła podobno wystawia taki certyfikat bez egzaminu Państwowego. Mam osobe która pracuje w księgowości w firmie spedycyjnej więc po godzinach mogłaby pomóc mi ogarnąć dokumenty. Wiem że na samą działalność nie potrzebuje dużego nakładu finansowego, komputer, telefon, fax oraz licencja na giełdzie trans, która nie jest aż taka droga. Chiałbym działać właśnie jako wolny strzelec dla siebie a nie nabijać pieniądze "pracodawcy", tyle że jest jeden mankament, mianowicie chodzi o ubezpieczenie, które wynosi 50 tyś EURO. Niestety na początku rozwoju zawodowego nie dysponuje takimi środkami. Dlatego proszę osoby znające temat, czy istnieje jakaś opcja otwarcia własnej działalności spedycyjnej bez tej wygórowanej opłaty. Pozdrawiam serdecznie

KOMENTARZE
  jaros    wtorek, 14. marzec 2017 , 12:15:10, ID (ip): 9e3cb7

Dyspo dominator    niedziela, 12. marzec 2017 , 11:37:12, ID (ip): 9e3cb7

COMGES    środa, 11. maj 2016 , 11:08:08, ID (ip): 9e3cb7

spedytor starej daty    czwartek, 06. czerwiec 2013 , 14:08:50, ID (ip): 9e3cb7

spedytor starej daty    czwartek, 06. czerwiec 2013 , 12:26:16, ID (ip): 9e3cb7

spedytor    wtorek, 04. czerwiec 2013 , 13:37:53, ID (ip): 9e3cb7

Dodaj komentarz (rozwiń)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej komentowane

SONDA

Jak oceniasz sytuację w swojej Firmie?