Poniedziałek, 22 maja 2017     Imieniny: Emila, Neleny, Romy» Dodaj ogłoszenie o pracę» Dodaj firmę do katalogu

Polska branża transportowa w opinii ekspertów
30.03.201712:06
Czy delegowanie pracowników za granicę jest opłacalne? – tak brzmiał temat dyskusji, która odbyła się w środę 29 marca w Warszawie. W spotkaniu eksperckim, podczas którego omówiono aktualną sytuację polskiej branży transportowej, oprócz przedstawicieli Ogólnopolskiego Centrum Rozliczania Kierowców, uczestniczyli przedstawiciele Ambasad:... [więcej]
Czytaj artykuł komentowany
 
KOMENTARZE
  spedytor starej daty    piątek, 31. marzec 2017 , 11:10:20, ID (ip): 5aec54
 

Mam proste pytanie , dlaczego przedstawiciele ambasad nie spotkali się z przedstawicielami organizacji pracodawców
transportu drogowego tylko z przedstawicielami firmy , która nieźle żyje z branży transportowej .
OCRK to firma , która jest zainteresowana aby były wszędzie płace minimalna i różne skomplikowane wymogi administracyjne w stosunku do firm transportowych , bo wówczas oni będę coraz to więcej zarabiali.
Kto tylko nie ma pomysłu na czym zarobić to jak pijawka przyczepia się do transportu. Tylko,że w tym transporcie jest coraz to gorzej i niedługo nie będzie z czego skubać.
Przyczepili się jak pijawki do przewoźników i przekonują ich ,że to nie problem , bo oni im zrobią tak papiery na kontrole,
i będzie ok. Kto ich upoważnił do reprezentowania branży i wypowiadania się czy branża ma się dobrze. Oceniają to podstawie swoich wpływów z branży , a nie stanu faktycznego. Przewoźnicy muszą z nich korzystać , bo nie są w stanie sami prowadzić tej dokumentacji. Czy zapoznali się z stanem zobowiązań , wysokością zatorów płatniczych.

spedytor starej daty        31.03.17, 11:10:20, ID (ip): 5aec54
 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Spedycje.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
FORUMDodaj nowy wątek