19 czerwca 2018

Konfitury » Konfitury

Koleje Mazowieckie polecają na lato

Koleje Mazowieckie polecają na latoOprócz pociągu „Słoneczny”, który od soboty 24 czerwca kursuje codziennie do końca wakacji na trasie Warszawa Zachodnia - Ustka, Koleje Mazowieckie proponują na lato ofertę „Bilet Turysty”. To trafny wybór zwłaszcza dla tych, którzy planują wakacyjne wycieczki po Mazowszu.
Oferta będzie obowiązywać od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 r., ale w kasach i biletomatach bilet można zakupić już od 24 czerwca.
„Bilet Turysty” jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich, z wyjątkiem pociągu „Słoneczny” i „Dragon”, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.
Ma on 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia do podróżowania przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu. Do biletu wydawany jest karnet, na którym podróżny dokonuje legalizacji rozpoczęcia każdego z trzech dni ważności biletu. Cena biletu wynosi 67 zł.
W podróż z tym biletem można zabrać psa lub rower.
- Serdecznie zapraszam nie tylko turystów, ale wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z tej ciekawej oferty. W tym roku można ją doskonale połączyć z naszą akcją „Koleją do Kultury” i z „Biletem Turysty” nie tylko podziwiać mazowieckie widoki, ale także skorzystać z nim ze zniżek, które oferują mazowieckie placówki kultury - powiedział Dariusz Grajda, członek zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.
jagr./KM

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×