23 lipca 2018

Konfitury » Konfitury

Dyskusje Spedycji 1# - Co nas irytuje wśród innych kierowców?

Dyskusje Spedycji 1# - Co nas irytuje wśród innych kierowców?

Co tydzień będziemy zadawać naszym fanom na fanpage'u Spedycje.pl pytanie dotyczące obecnych wydarzeń, popularnych i czasem kontrowersyjnych tematów oraz bliskich Wam zagadnień związanych z branżą TSL. Spośród nadesłanych komentarzy, będziemy zamieszczać te najciekawsze (wybrane przez redakcje) i te, które zdobyły największą ilość polubień od fanów.

Wczoraj, z okazji Dnia Bezpiecznego Kierowcy, poruszyliśmy temat największych, a właściwie najbardziej irytujących problemów, z którymi borykacie się na polskich drogach. Najwięcej emocji wśród naszych fanów wzbudzali najczęściej inni kierowcy. Wymieniliście m.i.n. brak dostosowania prędkości do warunków na drodze, utrudnianie wyprzedzenia, brak poszanowania dla pieszych i innych uczestników, nieprawidłowe parkowanie i nietrzeźwość na drogach.

Nasz fan Jakub napisał: "Upierdliwi kierowcy autobusów, którzy w czasie największych korków wjeżdżają na resztkach zielonego na skrzyżowanie, z którego nie może zjechać (bo korek), więc blokuje drogę tym, którzy akurat mają zielone. Irytują mnie też rowerzyści bo jadąc ulicą często są zawalidrogami. Ale już najbardziej denerwuje mnie to jak ktoś włącza sie do ruchu i dosłownie wjeżdża gwałtownie przede mną a ja muszę gwałtownie hamować."

X Polecamy artykuł:
Via Baltica w budowie

Jeśli chcecie zaproponować temat do dyskusji lub dołączyć do rozmowy, zapraszamy do wysyłania wiadomości i komentowania na Facebooku!Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×