16 listopada 2018

Konfitury » Konfitury

DHL Global Forwarding pomaga dzieciom z Domów Dziecka

DHL Global Forwarding pomaga dzieciom z Domów Dziecka

DHL Global Forwarding w ramach akcji BIEGAMY DLA DZIECIAKÓW trwającej od stycznia 2016, zobowiązał się przekazać za każdy przebyty przez pracowników kilometr 10 zł na rzecz  Domu Dziecka w Warszawie.


W sportową akcję zaangażowali się zarówno przedstawiciele Zarządu spółki jak i pracownicy z różnych oddziałów: Warszawy, Piaseczna, Poznania i Krakowa. Dzięki ich wysiłkowi Dom Dziecka nr 9 w Warszawie będzie mógł sfinansować dwutygodniowy wypoczynek dla 4 swoich wychowanków.


Nie ma nic piękniejszego niż pomoc drugiemu człowiekowi, tym bardziej, jeśli w tym samym czasie można realizować swoją pasję, jaką jest sport. Nasza firma od lat angażuje się w tego typu akcje. Uśmiech na twarzach dzieci to największa nagroda jaką możemy otrzymać. Dzięki temu wiemy, że warto pomagać angażując w to czynnie naszych pracowników - podkreśla Krzysztof Bielica, Prezes Zarządu DHL Global Forwarding.


W drugiej połowie roku planowane są kolejne biegi m.in. trzy półmaratony w Poznaniu, Krakowie i Gnieźnie oraz Biegi Górskie m.in. bieg „Pomsta Janosika” na 77km. Celem będzie rozpoczęcie zbierania funduszy na ferie zimowe dla kolejnych dzieci z Domu Dziecka.


Biegamy dla Dzieciaków to wspaniała inicjatywa. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni pracownikom DHL Global Forwarding za to, że kolejny raz pomagają naszym podopiecznym. Nie jest to pomoc jednorazowa, a dzięki takiej współpracy możemy zaplanować wyjazdy dzieci z wyprzedzeniem. Niezwykle ważna jest też świadomość, że nasze dzieci mogą liczyć na wsparcie ze strony DHL – ludzi dobrej woli. podsumowuje Marzena Guzicka p.o. Dyrektora Domu Dziecka nr 9 w Warszawie.



Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×