17 grudnia 2018

Konfitury » Konfitury

DHL został sponsorem tytularnym konkursu wyścigu dronów DR1

DHL został sponsorem tytularnym konkursu wyścigu dronów DR1

Firma logistyczna DHL została sponsorem tytularnym nowej serii wyścigów DR1 DHL Champions Series Fueled by Mountain Dew. Organizatorem mistrzostw jest DR1 Racing, światowa organizacja wyścigowa gromadząca najlepszych pilotów i zespoły wyścigowe, przeprowadzająca zawody w nietypowych miejscach, w tym na wieżowcu Post Tower w Bonn, siedzibie Grupy Deutsche Post DHL. W październiku i listopadzie tego roku wyścigi będą transmitowane w telewizji i w sieci przez Eurosport, Fox Sport Asia i Twich.TV, docierając potencjalnie do ponad 300 mln domów.


Mistrzostwa to niepowtarzalna okazja dla DHL do zaprezentowania naszej pasji, którą są wyścigi dronów, oraz zaprezentowania bogatej historii rozwoju innowacyjnych i zrównoważonych pomysłów związanych z przyszłymi rozwiązaniami logistycznymi -  powiedział Ken Allen, CEO DHL Express - Podobnie jak Formuła E, wyścigi dronów stanowią emocjonującą serię e-wyścigów, dlatego też DHL skorzystał z okazji i zaangażował się jako partner logistyczny i sponsor tytularny serii wyścigów ekstraklasy DR1.


Od ponad czterech lat DHL rozwija i testuje swój Parcelcopter w obszarach stanowiących wyzwanie pod względem geograficznym. Firma z powodzeniem wprowadziła Parcelcopter do w pełni zautomatyzowanych dostaw realizowanych w trudnych warunkach pogodowych i na dużych wysokościach w Alpach Bawarskich, jak również na odległych wyspach Morza Północnego, integrując go w ten sposób w procesach logistycznych realizowanych przez DHL Parcel. Za swoje zaangażowanie w tym obszarze badań, Grupa otrzymała także nagrodę „German Mobility Award 2016”.


DHL Supply Chain wprowadził drony w Meksyku i Brazylii, wykorzystując je do monitorowania i ochrony placówek i aktywów przed kradzieżami i dewastacją. Drony mogą być także używane do dostarczania pomocy dla misji ratunkowych w przypadku katastrof naturalnych.


Oprócz DHL i Mountain Dew sponsorami wyścigów Champions Series będą Air Hogs, producent oficjalnie dopuszczonych do wyścigów DR1 dronów DR1 Micro Race Drone and FPV Race Drone oraz US ARMY, sponsorująca program „DR1 Drone Tech”, który będzie emitowany na kanale DR1 Twitch Channel przed każdą edycją wyścigów.


Cieszymy się z faktu, że firma DHL przyłączyła się do DR1 jako sponsor tytularny wyścigów DHL Champions Series Fueled by Mountain Dew - powiedział CEO i założyciel DR1, Brad Foxhoven - Razem z Mountain Dew, która jest z nami od pierwszych zawodów, zapoczątkowanych w ubiegłym roku, stworzyliśmy serię wyścigów łączącą emocjonujące zawody outdoorowe, elitę pilotów i zespołów wyścigowych oraz ekscytujący format zawodów, angażujący pilotów, widzów i kibiców.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×