22 września 2018

Konfitury » Konfitury

Poznaliśmy laureata tytułu “Pomorskiej Miss Scania 2017”

Poznaliśmy laureata tytułu “Pomorskiej Miss Scania 2017”

Najpiękniejszy ciągnik szwedzkiej marki z Pomorza należy do Kacpi Logistic, firmy logistycznej z Nidzic. Ich flagowy pojazd, ciężarówka Scania R730 z patriotycznym malowaniem uwieczniającym Bitwę pod Grunwaldem z 1410 roku  została uhonorowana w konkursie “Pomorskiej Miss Scania 2017” głównym wyróżnieniem.Inne wyróżnione pojazdy, to ciągnik R450 firmy Mojar, któremu przyznano Nagrodę Publiczności oraz flota trzech pojazdów firmy EllTrans, doceniona za kunszt wykończenia wnętrza i imponujący wygląd zewnętrzny Nagrodą Dyrektora gdańskiego oddziału Scania. Nagroda specjalna trafiła do firmy Baca za ciągnik R500. Z kolei w kategorii Pojazd techniczny nagroda została przyznana przedstawicielom firmy Holservice za ciężki holownik pomocy drogowej.

Wybory „Pomorskiej Miss Scania” odbyły się już po raz 16. Impreza każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem kierowców i miłośników ciężarówek ze względu na możliwość zobaczenia zarówno wielu znanych, wielokrotnie nagradzanych pojazdów Scania, jak i tych zupełnie nowych. W tym roku podczas imprezy swoją polską premierę miały pojazdy Scania XT dla branży budowlanej i leśnej. Ponadto, wydarzenie jest organizowane w formie rodzinnego pikniku z atrakcjami dla najmłodszych oraz z muzyką na żywo.

Na zakończenie konkursu „Pomorska Miss Scania” odbył się tradycyjny, widowiskowy konwój pojazdów Scania ulicami Trójmiasta.

Ważnym punktem tegorocznej imprezy było przekazanie nagrody „Ciężarówka Roku 2017 w Polsce”. Podczas wydarzenia przedstawiciele Scania Polska S.A. odebrali medal, przyznany decyzją czytelników magazynu „Polski Traker”, którzy zagłosowali w dorocznym plebiscycie na pojazd Scania nowej generacji. Na Scania nowej generacji wskazało 40 proc. wszystkich głosujących.
Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×