14 grudnia 2018

Konfitury » Konfitury

Firma kurierska otwiera filię w Lesznie

Firma kurierska otwiera filię w Lesznie

GLS uruchomił kolejny oddział w Wielkopolsce. Przyczyni się to do optymalizacji procesów doręczeń i odbiorów przesyłek w tym regionie.

Filia będzie w stanie obsłużyć ok. 2.000 paczek dziennie. Dzięki dodatkowej lokalizacji, odciążone zostaną oddziały w Poznaniu, Wrocławiu, Kaliszu i Zielonej Górze. Kurierzy z nowej filii będą doręczać i odbierać przesyłki na terenie Leszna,  Głogowa, Rawicza, Gostynia i Góry.

Dzięki nowej lokalizacji możemy kontynuować optymalizację naszej sieci dostaw - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland. Leszno to już nasz 33  oddział na terenie Polski.

Filia zlokalizowana jest w budynku obejmującym halę o powierzchni 450 m2 oraz powierzchnię biurową liczącą 100 mkw. Jest w niej możliwy jednoczesny załadunek 22 samochodów kurierskich. Paczki będą transportowe do i z Leszna dzięki regularnym, codziennym połączeniom z naszą centralną sortownią w Strykowie oraz regionalną sortownią we Wrocławiu.

Lokalizacja Leszna jest bardzo korzystna. Miasto znajduje się niemal dokładnie w połowie drogi między Poznaniem a Wrocławiem. W centrum miasta natomiast krzyżują się drogi nr 12 i nr 5, która prowadzi do drogi ekspresowej S8.

jagr./ GLSPodaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×