17 października 2018

Konfitury » Konfitury

Rusza konkurs InPost i Fundacji Przedsiębiorczych Kobiet

Rusza konkurs InPost i Fundacji Przedsiębiorczych Kobiet

Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych” – pod tym tytułem kryje się wspólna akcja wydawcy charytatywnego kalendarza „Dziewczyny InPost 2018” i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To konkurs, w którym mogą wziąć udział kobiety, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji w zakresie storytellingu i autoprezentacji. Nagrodą dla 15 półfinalistek jest udział w profesjonalnym warsztacie z zakresu publicznego prezentowania się. Wyłoniona przez jury finalistka otrzyma zaproszenie do udziału w prestiżowej sesji Be The Change organizowanej przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Zgłoszenia do konkursu wysyłać można do 15 grudnia.


Doskonale pamiętam, jak podczas ubiegłorocznej Wigilii służbowej pojawił się pomysł charytatywnego kalendarza. To było jak iskra, w zasadzie jeszcze zanim na dobre się skończyło nasze spotkanie, zespół miał praktycznie gotowy plan. Wiedziałem, że taka idea musi ujrzeć światło dzienne – lata prowadzenia biznesu nauczyły mnie, że właśnie uważne słuchanie pracowników pozwala tworzyć nowoczesne organizacje, które wnoszą wartość zarówno do biznesu jak i do życia ludzi. Nie idealne korporacje, ale miejsca, w których chce się pracować i coś wspólnie tworzyć. Dlatego podjąłem decyzję o realizacji tego projektu – mówi Rafał Brzoska Prezes Zarządu Grupy Integer.


Charytatywny kalendarz „Dziewczyny InPost 2018” to zbiór 12 fotografii, prezentujących wybrane Panie na co dzień pełniące różne role w firmie InPost. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza „Dziewczyny InPost 2018” będzie przekazany na realizację programu „Pokonałam Samą Siebie”.


Wybór partnera naszej akcji nie jest przypadkowy. Zależało nam na tym, by wesprzeć Panie w ich rozwoju. Ponieważ misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety nie dziwi, że zdecydowaliśmy się na partnerstwo właśnie z nimi – mówi Anna Wiertel, Dyrektor Marketingu Grupy Integer. Tak powstał pomysł akcji „Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych”.


Do 15 grudnia można zgłosić się do udziału w konkursie organizowanym wspólnie przez firmę InPost i Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Akcja dedykowana jest kobietom, które są zainteresowane rozwojem w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Na podstawie przesłanych zgłoszeń Jury konkursowe wyłoni listę 15 finalistek, które następnie wezmą udział w bezpłatnym warsztatacie ze storytellingu i autoprezentacji. Warsztat zakończony będzie wystąpieniem uczestniczek, podczas którego zostanie wybrana laureatka. Zwyciężczyni, otrzyma zaproszenie do udziału w sesji Be The Change – wydarzenia networkingowo-inspiracyjnego, organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Nagrodą będą także indywidualne sesje szkoleniowe z trenerem storytellingu. Be The Change to cykliczny i cieszący się dużym uznaniem i popularnością format wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w stylu TEDex.


Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×