28 stycznia 2020

Konfitury » Konfitury

Bridgestone został Globalnym Partnerem Paraolimpijskim

Bridgestone został Globalnym Partnerem Paraolimpijskim
Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski (International Paralympic Committee, IPC) i Bridgestone Corporation (Bridgestone) ogłosiły, że największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy dołączył do grona Globalnych Partnerów Paraolimpijskich.

Posiadająca już tytuł Globalnego Partnera Olimpijskiego firma Bridgestone będzie wspierała Międzynarodowy Ruch Paraolimpijski do 2024 roku.
Jako partner najwyższej rangi sponsorskiej przewidzianej w ramach Ruchu paraolimpijskiego, Bridgestone uzyskał od MKP globalne prawa w kategoriach obejmujących opony, usługi oponiarskie i wybrane usługi motoryzacyjne, rowery samobieżne, izolacje sejsmiczne i różnorodne wyroby budowlane i przemysłowe. Bridgestone jest także Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020 oraz partnerem drużyn paraolimpijskich Japonii, Tajlandii i USA.

Firma wspiera kilku wiodących paraolimpijczyków z wielu krajów, w tym ośmiu pracowników Bridgestone, którzy trenują, aby zakwalifikować się do Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020 r.

Zwiększenie zaangażowania na rzecz międzynarodowego Ruchu Paraolimpijskiego jest zgodne z przesłaniem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” której celem jest zachęcanie ludzi do pokonywania przeszkód i wytrwałości w dążeniu do swoich celów.
Andrew Parsons, prezydent MKP, powiedział - Jesteśmy dumni, że Bridgestone stanie się siódmym Globalnym Partnerem Paraolimpijskim i wierzymy, że hasło kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko“ doskonale wpisuje się w aspiracje Ruchu Paraolimpijskiego. Wizja MKP odnosi się w pewnej mierze do paraolimpijczyków osiągających wyniki w sporcie, w rezultacie czego osoby z niepełnosprawnością podążają za swoimi marzeniami poprzez uprawianie dyscyplin paraolimpijskich. Mam nadzieję, że dzięki współpracy uda nam się zachęcić jeszcze więcej osób na całym świecie do podążania za swoimi marzeniami.

Masaaki Tsuya, CEO Bridgestone Corporation, dodał, że -Bridgestone ma zaszczyt zostać Globalnym Partnerem Paraolimpijskim i dalej wspierać ważną misję MKP w tworzeniu bardziej otwartego społeczeństwa dzięki parasportowi.

W ramach stałego wsparcia dla Ruchu Paraolimpijskiego Bridgestone Corporation wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie opon i wyrobów z gumy, aby rozwijać nowoczesne technologie stosowane w sprzęcie dla paraolimpijczyków w Japonii.
Są to m.in. nowe podeszwy gumowe do protez oraz gumowe uchwyty do rękawiczek. Dzięki Bridgestone Cycle Co., Ltd. (Bridgestone Cycle) i Bridgestone Sports Co., Ltd. (Bridgestone Sports) firma dostarczyła rowery, sprzęt sportowy i wsparcie techniczne dla japońskich zawodników kolarstwa paraolimpijskiego i tenisistów na wózkach.
------
Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski (MKP) jest ogólnoświatowym organem zarządzającym Ruchu paraolimpijskiego. Koordynuje on również organizację Letnich i Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich i pełni rolę Międzynarodowej Federacji dla 10 dyscyplin sportowych, w przypadku których nadzoruje i koordynuje Mistrzostwa Świata i inne zawody. Misją MKP jest umożliwienie parasportowcom osiągnięcia doskonałości sportowej oraz inspirowanie i motywowanie ludzi na całym świecie.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×