23 marca 2019

Konfitury » Czy wiesz, że...

e- Gazety na pokładzie linii Finnair

e- Gazety na pokładzie linii Finnair
Od 8 lutego za pośrednictwem portalu Nordic Sky, na pokładzie samolotów Finnaira A330 i A350 można czytać ponad 50 międzynarodowych gazet w formacie PDF, w tym "Gazetę Wyborczą". Klienci mogą korzystać z portalu za pomocą własnych urządzeń i nie muszą kupować połączenia Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do e-wydania.

Na ten moment prasa elektroniczna udostępniana jest bezpłatnie w klasie biznesowej i w klasie ekonomicznej na trasach dalekodystansowych Finnaira, a także podczas lotów Helsinki-Londyn-Helsinki samolotem A350.

- Cieszymy się, że możemy zaoferować tak szeroki wybór prasy elektronicznej naszym międzynarodowym klientom - mówi Tiina Vesterinen, dyrektor ds. rozwoju usług pasażerskich Finnaira. - Dzięki wersji cyfrowej klienci zawsze otrzymują najnowsze informacje, niezależnie od tego, skąd odlatują i nigdy nie brakuje nam zapasów gazet.

Jednocześnie Finnair zaprzestanie dystrybucji gazet papierowych podczas lotów dalekodystansowych. Na trasach europejskich gazety pozostaną do czasu, aż europejska flota Finnaira zostanie również wyposażona w Wi-Fi, co nastąpi jeszcze w tym roku.
jagr./pr

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×