28 lutego 2020

Konfitury » Czy wiesz, że...

Smart Panda Bus i sztuczna inteligencja

Smart Panda Bus i sztuczna inteligencja
Czy wiesz, źe...
DeepBlue Technology debiutuje ze Smart Panda Bus na szczycie na temat rozwoju sztucznej inteligencji w Chinach "China Artificial Intelligence Development Summit" i planuje sprzedaż w Europie jeszcze w tym roku.

Smart Panda Bus to wielofunkcyjny pojazd autonomiczny wykorzystujący SI, który łączy w sobie osiem kluczowych technologii firmy DeepBlue Technology współpracujących w celu wyeliminowania szeregu problemów osób dojeżdżających do pracy na całym świecie.

Pojazd Smart Panda Bus łączy najnowsze rozwiązania SI w jednym produkcie, w tym funkcję autopilota, rozpoznawanie żył w palcach, polecenia głosowe, dokładne nakierowywanie reklam, robota monitorującego pojazd, inteligentny, autonomiczny system sprzedaży, system monitorowania anormalnych zachowań oraz system inteligentnego zarządzania awaryjnym opuszczeniem pojazdu, który po raz pierwszy trafia do pojazdu w transporcie publicznym.

Pasażerowie na pokładzie Smart Panda Bus mogą robić zakupy w trakcie jazdy przez przesunięcie dłoni przez dokładny system identyfikacji biometrycznej, a robot na pokładzie rejestruje i monitoruje podejrzane zachowania w czasie rzeczywistym, wyświetla wczesne ostrzeżenia na czas i aktywuje inteligentne zarządzanie awaryjnym opuszczeniem pojazdu. Pojazd jest dużym krokiem do przodu w zakresie rozwoju inteligentnych miast przyszłości. Wielu z liderów branży SI, firm, a także urzędników z chińskich miast i gości zagranicznych zebrało się w celu omówienia właśnie tych możliwości.

Pojazd Smart Panda Bus spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i trafi do Azji i Europy jeszcze w tym roku. Kraje takie jak Niemcy, Luksemburg, Włochy i Grecja wykazały się zainteresowaniem.

Pojazd Smart Panda Bus ma być dostępny w Europie w roku 2019. Urzędnicy miejscy w Bangkoku już wydali pozwolenie dla BRT, innego autonomicznego pojazdu firmy DeepBlue Technology, w zakresie jazd próbnych w połowie roku.

Firmie DeepBlue Technology z siedzibą w Szanghaju przyświeca cel stania się międzynarodowym przedsiębiorstwem obsługującym klientów z całego świata. Obecnie firma prowadzi aktywną działalność w Europie, na Bliskim Wschodzie i Azji Południowowschodniej. Jak do tej pory podpisała umowy o współpracę w zakresie miast inteligentnych z Grecją i Włochami.

Źródło: DeepBlue Technology

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×