17 stycznia 2019

Konfitury » Imprezy

Światowy Dzień Marynarza po raz pierwszy

Światowy Dzień Marynarza po raz pierwszy
W tym roku po raz pierwszy obchodzony będzie Światowy Dzień Marynarza.
Święto to zostało ustanowione i wpisane w kalendarz Międzynarodowej Organizacji Morskiej podczas Konferencji Dyplomatycznej w Manili w czerwcu 2010 roku. Od tej pory 25 czerwca co roku na całym świecie obchodzony będzie Dzień Marynarza.
W nawiązaniu do pisma okólnego nr.3127, Sekretarz Generalny Międzynarodowej Organizacji Morskiej ma zaszczyt powiadomić, iż tegoroczne obchody Dnia Marynarza skupią się na społecznej kampanii medialnej.

Gdańsk: zakończyły się obchody Europejskiego Dnia Morza

Kampania, stworzona przy współpracy z różnymi organizacjami przemysłowymi, ma na celu wzrost ogólnej świadomości marynarzy oraz wyeksponowanie ich nieocenionego wkładu na rzecz społeczeństwa wykorzystując do tego społecznościowe platformy medialne, takie jak Twitter, Facebook, YouTube i Linkedln jak również niezależne blogi tematyczne.
Razem z zewnętrznym konsultantem, Sekretariat IMO rozwinął specjalnie zaprojektowane „pakiety narzędziowe”, aby umożliwić osobom indywidualnym jak i organom rządowym, organizacjom i firmom, uczestnictwo w kampanii poprzez promocję na wskazanych platformach medialnych - materiałów, takich jak fotografie, filmy i materiały pisane.
Sekretarz Generalny zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w kampanii. „Pakiet narzędziowy” pomocny w propagowaniu ww. haseł dostępny jest na stronie IMO pod adresem http://www.imo.org/About/Events/Pages/Day-of-the-Seafarer.aspx.

W morze, na ryby koniecznie z dowodem (paszportem)
X Polecamy artykuł:
Moda na logistykę

Kampania zakończy się 25 czerwca 2011 – Dniem Marynarza – kiedy to zachęcać będziemy do dzielenia się na łamach wszystkich dostępnych platform medialnych, prostym komunikatem „Dziękujemy Wam, Marynarze”.
Organizatorzy żywią gorącą nadzieję, że Dzień Marynarza – świętowany po raz pierwszy – okaże się sukcesem na wszystkich płaszczyznach i we wszystkich aspektach.
ebi./źródło: UM w Gdyni

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×