18 sierpnia 2017

Konfitury » Imprezy

Z PKP Intercity na konkursy Pucharu Świata

Z PKP Intercity na konkursy Pucharu ŚwiataKibicuj polskim skoczkom! Skorzystaj z oferty połączeń PKP Intercity i wybierz się na Puchar Świata
w skokach narciarskich do Wisły lub do Zakopanego. Zawody na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince odbędą się w weekend 14-15 stycznia, a na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza tydzień później.
Pociąg do kibicowania
Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą dopingować Biało-Czerwonych podczas konkursów
w skokach narciarskich. Kibice, chcący oglądać sportowe zmagania w Wiśle, mogą skorzystać
z kursującego w weekendy pociągu IC Wisła. Skład wyrusza z Warszawy Centralnej o godz. 06:15
i dociera do stacji docelowej o godz. 12:02.
Natomiast dla fanów, którzy zdecydują się
na podróż do Zakopanego, PKP Intercity uzupełni ofertę o pięć dodatkowych połączeń kategorii TLK do/z stolicy polskich Tatr. W sobotę, 21 stycznia br., przewoźnik uruchomi po jednym dodatkowym pociągu z Warszawy i Krakowa oraz jeden powrotny skład z Zakopanego do Krakowa. Natomiast
w niedzielę, 22 stycznia br., podróżni będą mieli do dyspozycji o jedno połączenie więcej na trasie Kraków - Zakopane i Zakopane - Kraków.
W pierwszy dzień zawodów (21 stycznia br.), poza dwoma dodatkowymi składami, trasę do zimowej stolicy Polski będzie obsługiwać jeszcze 7 pociągów PKP Intercity, m.in. z Gdyni, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy czy ze Szczecina. Informacje na temat rozkładu jazdy można znaleźć na stronie internetowej www.intercity.pl oraz dzwoniąc pod numer infolinii 19 757.

Podróż w dobrej cenie
Pociąg IC Wisła oraz wszystkie dodatkowe składy do/z Zakopanego kursują w korzystnej cenowo kategorii ekonomicznej TLK/IC. Cena biletu normalnego za przejazd w 2. klasie z Warszawy do Wisły wynosi 67,00 zł, z Warszawy do Zakopanego - 73,00 zł, a z Krakowa do Zakopanego - 25,00 zł. Na tych, którzy zaplanują wyjazd z wyprzedzeniem i kupią bilety wcześniej, czekają atrakcyjne rabaty w ramach promocji Wcześniej-Taniej. Planując rodzinne kibicowanie, podróżni mogą skorzystać z oferty Biletu Rodzinnego, dzięki której otrzymają 30% zniżki na przejazd. Taki sam rabat czeka na seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia. Ponadto m.in. studenci czy uczniowie mogą skorzystać z przysługujących im zniżek ustawowych, dzięki którym za podróż do Zakopanego zapłacą jeszcze mniej. Bilety można nabyć w kasach, biletomatach, za pośrednictwem strony www.intercity.pl oraz aplikacji IC Mobile Navigator.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×