22 czerwca 2018

Konfitury » Imprezy

W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka

W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Babci a w niedzielę Dzień DziadkaPodaruj bliskim przejazd pociągiem PKP Intercity!
Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka spraw najbliższym niespodziankę i zaplanuj podróż pociągiem PKP Intercity. Kupując bilet dla seniora, który skończył 60 lat, można liczyć na 30% rabat.
W dzieciństwie każdy wnuczek przygotowywał na tę okazję własnoręcznie zrobiony upominek. Dziś, zamiast laurki, można wręczyć bilet na podróż pociągiem PKP Intercity i sprawić najbliższym niezapomniany prezent. Dobrym pomysłem może być jednodniowy wyjazd za miasto, wycieczka do górskich i nadmorskich miejscowości wypoczynkowych czy podróż do jednego z wielu polskich uzdrowisk. Miłośnikom górskiego klimatu można kupić bilet na połączenia m.in. do Krynicy-Zdroju, Szklarskiej Poręby czy Zakopanego, a zwolennikom zimowego wypoczynku nad morzem do Świnoujścia, Kołobrzegu czy Trójmiasta.
Tańsze podróże dla seniorów

Osobom, które ukończyły 60 rok życia przysługuje stała zniżka w ramach Biletu Seniora. Dzięki niej
za przejazd dowolnym krajowym pociągiem PKP Intercity w 1. lub 2. klasie można otrzymać 30% rabat. Wystarczy, że w trakcie podróży senior okaże dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość i wiek. Jednak to nie wszystko, emeryci i renciści mają bowiem prawo do dwóch przejazdów w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie dowolnym pociągiem PKP Intercity. Warto pamiętać, że przejazd dotyczy podróży
w jednym kierunku, a nie w obie strony. Zniżka przysługuje wszystkim osobom, którzy posiadają odpowiednie zaświadczenia wydawane m.in. przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Z ulgowych przejazdów mogą skorzystać również współmałżonkowie, na których pobierane są zasiłki rodzinne.

Warto pamiętać
Dodatkowe informacje, dotyczące rozkładu jazdy czy cen biletów, można uzyskać na dworcach,
na stronie intercity.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757. Bilety na wszystkie krajowe pociągi
PKP Intercity można nabyć w kasach biletowych, biletomatach, za pośrednictwem strony internetowej intercity.pl czy aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator.
jagr PKP InterCity

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×