23 czerwca 2018

Konfitury » Imprezy

GLS Poland nowym sponsorem żużlowej reprezentacji Polski

GLS Poland nowym sponsorem żużlowej reprezentacji PolskiGLS Poland wspiera  żużlową reprezentację Polski. Firma kurierska poinformowała dziś o tym wspólnie z przedstawicielami Reprezentacji podczas konferencji prasowej.
Cieszymy się, że będziemy wspierać ten bardzo popularny sport, to ważny krok w dziejach naszej firmy - mówi Tomasz Kroll, Region Manager GLS Poland. Swoimi licznymi zwycięstwami i silną pozycją w kraju i za granicą, polska drużyna przynosi wiele dumy i radości setkom tysięcy kibiców. Sponsoring generalny to dla nas ogromny zaszczyt.
GLS chętnie angażuje się w inicjatywy promujące m.in sport. Firma będzie sponsorować Reprezentację Żużlową Polski przez cały sezon. Logo GLS będzie widoczne  m.in. na strojach zawodników i ich motocyklach, na bandach oraz w okolicach torów żużlowych.
Szybkość i precyzja to elementy, które decydują o wyniku wyścigów żużlowych. To samo można powiedzieć o logistyce usług kurierskich. Podziwiamy zaangażowanie sportowców i ich konsekwencję w dążeniu do celu – cechy te są niezbędne także dla sprawnej i skutecznej obsługi przesyłek w nowoczesnym, mobilnym społeczeństwie. Dlatego GLS i żużel znakomicie do siebie pasują – podkreśla Tomasz Kroll.
W tym roku odbędzie się między innymi finał Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Do tej pory polski zespół osiągał fenomenalne wyniki na arenie międzynarodowej. Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasza Reprezentacja ma duże szanse na zwycięstwo. Oczywiście miało to wpływ na naszą decyzję o zostaniu sponsorem. Chcemy zadbać o to, aby zawodnicy mogli w jak najlepszych warunkach przygotowywać się do udziału w Drużynowym Pucharze Świata – mówi Tomasz Kroll – Wiem, że również w naszej organizacji są wielcy fani tego sportu. Dlatego tym  bardziej cieszymy się, że będziemy mogli gościć zawodników na wybranych wydarzeniach firmowych.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×