17 sierpnia 2017

Konfitury » Imprezy

GLS Poland nowym sponsorem żużlowej reprezentacji Polski

GLS Poland nowym sponsorem żużlowej reprezentacji PolskiGLS Poland wspiera  żużlową reprezentację Polski. Firma kurierska poinformowała dziś o tym wspólnie z przedstawicielami Reprezentacji podczas konferencji prasowej.
Cieszymy się, że będziemy wspierać ten bardzo popularny sport, to ważny krok w dziejach naszej firmy - mówi Tomasz Kroll, Region Manager GLS Poland. Swoimi licznymi zwycięstwami i silną pozycją w kraju i za granicą, polska drużyna przynosi wiele dumy i radości setkom tysięcy kibiców. Sponsoring generalny to dla nas ogromny zaszczyt.
GLS chętnie angażuje się w inicjatywy promujące m.in sport. Firma będzie sponsorować Reprezentację Żużlową Polski przez cały sezon. Logo GLS będzie widoczne  m.in. na strojach zawodników i ich motocyklach, na bandach oraz w okolicach torów żużlowych.
Szybkość i precyzja to elementy, które decydują o wyniku wyścigów żużlowych. To samo można powiedzieć o logistyce usług kurierskich. Podziwiamy zaangażowanie sportowców i ich konsekwencję w dążeniu do celu – cechy te są niezbędne także dla sprawnej i skutecznej obsługi przesyłek w nowoczesnym, mobilnym społeczeństwie. Dlatego GLS i żużel znakomicie do siebie pasują – podkreśla Tomasz Kroll.
W tym roku odbędzie się między innymi finał Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie. Do tej pory polski zespół osiągał fenomenalne wyniki na arenie międzynarodowej. Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasza Reprezentacja ma duże szanse na zwycięstwo. Oczywiście miało to wpływ na naszą decyzję o zostaniu sponsorem. Chcemy zadbać o to, aby zawodnicy mogli w jak najlepszych warunkach przygotowywać się do udziału w Drużynowym Pucharze Świata – mówi Tomasz Kroll – Wiem, że również w naszej organizacji są wielcy fani tego sportu. Dlatego tym  bardziej cieszymy się, że będziemy mogli gościć zawodników na wybranych wydarzeniach firmowych.

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

Ze względów bezpieczeństwa komentowanie artykułów wymaga potwierdzenia wpisu.
Państwa komentarz będzie wyświetlony po kliknięciu linku wysłanego na wprowadzony adres email.


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności×