20 czerwca 2018

Konfitury » Imprezy

6. Forum Kobiet w Logistyce

6. Forum Kobiet w Logistyce ... o wartości dodanej i retencji klienta
„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta – dyskutować o tym będą uczestnicy 6. Forum Kobiet w Logistyce już 5 – 6 czerwca 2017 roku w Krakowie. Organizatorem spotkania jest Beata Trochymiak, wydawca portalu Pracujwlogistyce.pl, a konferencję moderuje prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie na stałe już wpisane w kalendarz najlepszych w Polsce imprez logistycznych. Gromadzi co roku do 150 do 250 przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki. Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.


My w (wszech)świecie logistyki?

Co roku Forum przybiera nieco inną formułę. W tym roku oprócz głównej sesji plenarnej i sesji panelowych odbędzie się panel dyskusyjny – co ma dieta i zdrowy tryb życia do logistyki - zaaranżowany przez jednego z Partnerów konferencji i jego gości specjalnych. Drugi dzień - 6 czerwca - to z kolei wizyty studyjne m.in. w fabryce okien FAKRO w Nowym Sączu, fabryce części automotive i centrum logistycznym Nexteer w Tychach.


Jak zawsze, do udziału organizatorka zaprosiła najlepszych praktyków z rynku logistycznego. Do grona prelegentów dołączyli w tym roku: Anna Ossowska - dyrektor łańcucha dostaw Nexteer Polska; Joanna Patera - logistics &customs section manager Sanden Manufacturing Poland; Marzena Wal - dyrektor handlowy ID Logistics; Katarzyna Mórawska, - customer service manager Lindt&Sprüngli (Poland); Katarzyna Mickiewicz - ekspert w zakresie obsługi i retencji klienta w branży TSL; Arkadiusz Gdula - dyrektor ds. dystrybucji i logistyki FAKRO; Karol Kundzicz - prezes Crusar Logistics; Mateusz Barycza - national key account manager Raben Logistics Polska.
Nie zabraknie też kobiecych osobowości, goszczących na Forum Kobiet w Logistyce od pierwszej edycji: prof. Haliny Brdulak z SGH, Marty Tęsiorowskiej - vice president, marketing&communications Prologis Europe i Moniki Pachniak - dyrektor rozwoju biznesu DB Schenker Logistics.
Na uczestników czekają też porady kosmetologiczne i modowe. Dodatkowym punktem programu jest warsztat nt. business dress code ze stylistką i projektantką damskich garsonek i garniturów.
Zwieńczeniem Forum jest uroczysta kolacja, w trakcie której ogłoszone zostaną laureatki tytułu i statuetki „Kobieta w Logistyce roku”, przyznawanych za dokonania w roku poprzednim w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL. Do tytułu kandydatki mogą zgłaszać się same lub mogą zgłaszać je firmy, w których pracują. Zgłoszenie i udział w wyborze są bezpłatne, ankieta, tak samo jak wszystkie pozostałe informacje o Forum, są na stronie: www.kobietywlogistyce.pl
W gronie partnerów 6. Forum Kobiet w Logistyce w tym roku swój udział potwierdzili: Prologis – jako partner główny oraz Grupa Raben, DB Schenker Logistics, ID Logistics, Lindt&Sprüngli (Poland), Crusar Logistics. Konferencji patronują: WISTA, Ladies First, GS1, Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera.
Kontakt z organizatorką:
Beata Trochymiak
organizatorka Forum Kobiet w Logistyce
wydawca portalu Pracujwlogistyce.pl
Tel. 535 448 544
www.kobietywlogistyce.pl 
www.pracujwlogistyce.pl 

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza

 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×