24 czerwca 2018

Konfitury » Konkurs kalendarzy

Najlepsze kalendarze branży TSL na rok 2008!!!

Najlepsze kalendarze branży TSL na rok 2008!!!Dzisiaj wieczorem w warszawskim hotelu Polonia nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników naszego konkursu Kalendarz Roku Branży TSL. Dzień, ani miejsce nie było przypadkowe, bowiem tego dnia odbywało się tradycyjne „Spotkanie Noworoczne 2008” organizowane przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki. Do Warszawy przyjechało ponad 120 osób, reprezentujących różne firmy ze środowiska TSL.
Po debacie na temat „Problemy środowiska TSL do rozwiązania w roku 2008 – czy polska branża TSL ma szansę na „irlandzki cud”? w miłej atmosferze wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu artystów z orkiestry Polskiego Radia i...
 
Nastąpiła chwila najważniejsza dla nas, organizatorów Konkursu – ogłoszenie wyników. Tym bardziej, że zainteresowanie obecnych wynikami, rozbudziły same kalendarze, które można było obejrzeć w foyer hotelu. Na tle secesyjnego wystroju Polonii prezentowały się wcale okazale, mimo, że zamiast stelaży, do ekspozycji wykorzystaliśmy żeliwne poręcze hotelowych schodów. Ale pora na wyniki naszego konkursu.Jury Konkursu
Jury w składzie: przewodniczący - Piotr Smolnicki, prodziekan Wydziału Grafiki ASP; sekretarz - Ewa Ziomek, dziennikarz, www.spedycje.pl. i jako członkowie: Mirosław Ganiec - redaktor naczelny STL; Krzysztof Koprowski – redaktor naczelny PGT; Beata Trochymiak – kierownik biura PISIL w Warszawie i Krzysztof Trusz – Wydział Grafiki ASP na swoim posiedzeniu, które odbyło się 10 stycznia 2008 roku w siedzibie PISIL postanowiło przyznać następujące nagrody:

Laureaci Konkursu


Kalendarz Roku 2008 Branży TSL/ kategoria - kalendarz ścienny
I miejsce   - AG Complex sp. z o.o.
II miejsce  - California Trailer sp. z o.o.
III miejsce - Scania Polska S.A.
Kalendarz Roku 2008 Branży TSL/ kategoria - kalendarz biurkowy:
I miejsce   - DHL Express (Poland) sp. z o.o.
II miejsce  - Trade Trans Sp. z o.o.
III miejsce - CTService Pojazdy Użytkowe

Kalendarz Roku 2008 Branży TSL/ kategoria - kalendarz osobisty:
I miejsce  - Cargoforte
II miejsce  - GLS Poland
III miejsce - Schenker sp. z o.o.
Jury postanowiło w tym roku nie przyznawać wyróżnień specjalnych.

Nagrody dla laureatów
  • za 1 miejsce to 2 miesięczna emisja baneru reklamowego w portalu .spedycje.pl
  • za II miejsce to miesięczna emisja baneru reklamowego w portalu
  • za III miejsce to emisja baneru reklamowego w portalu przez okres dwóch tygodni
Lista firm, które zgłosiły kalendarze do konkursu wg kolejności zgłoszeń
Kompass Poland Sp. z o.o., Georg Fisher Verkehrstechnik Gmbh; Grupa Equus; Olympus Szkoła Wyższa im. Romualda Kudlińskiego; Targor-Truck Sp. z o.o.; C.Hartwig Gdynia S.A.; KM Import Kożuchowski&Marciniak; Trade Trans Sp. z o.o.; Scania Polska S.A.; Link spółka z o.o.; Śląskie Centrum Logistyki S.A; Kuehne+Nagel; DHLExpress, GLS, AG-Complex Sp. z o.o.; Hellmann, Jura Polska Sp. z o.o., Cargoforte, Centrum Monitorowania Alarmów; EuroTrans; Enterprise sp. z o.o.; Kociuk&Magier sp. z o.o.; CTservice Pojazdy użytkowe; ECU-LINE Sp. z o.o.; Transics International NV; Scan – Consult Sp. z o.o.; CJ International Raben Group; Przedsiębiorstwo Transportowo – Usługowe – Wybrzeże; AutoGuard S.A.; GO! Express&Logistics Polska Sp. z o.o.; Polskie Wydawnictwo Transportowe Sp. z o.o.; Logistics Service S.A.; Przedsiębiorstwo Transportu Kolejowego i Gospodarki Kamieniem SA; DSV Road Sp. z o.o.; Wyższa Szkoła Logistyki; Partnerspol sp. z o.o.; Logistics & Transport Organization, Wydawnictwo Fortes Artur Skorupiński; Schenker sp. z o.o.; Zarząd Portów Szczecin i Świnoujście sp. z o.o.; No Limit, PUT ŚwidTrans Świdnik, Trans WSK Rzeszów sp. z o.o.
X Polecamy artykuł:
Klapki dla Gambii


Podstawowym kryterium oceny kalendarzy była ich funkcjonalność oraz przekaz, jaki kierują do odbiorców o firmie.
Oczywiście, nie bez znaczenia był również projekt graficzny oraz jakość druku. o czym mówił Piotr Smolnicki, przewodniczący jury apelując do "wydawcow" kalendarzy na przyszły rok, aby w swoich planach uwzględnili oryginalność i sam pomysł na swojego rodzaju wizytówkę jaka jest kalendarz firmowy.

Do tegorocznej (drugiej) edycji naszego konkursu nadesłało swoje kalendarze 43 firmy (w ubiegłym roku tylko 15). W sumie wpłynęło 65 firmowych kalendarzy.


Pomysłodawcą samej idei zorganizowania tego konkursu był wydawca portalu - prezes Andrzej Rusak, któremu serdeczne dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość dla organizatorów.
 
Podziękowania kierujemy także do organizatorów „Spotkania Noworocznego” - Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, szczególnie prezesowi Markowi Tarczyńskiemu, przewodniczącemu Rady i Beacie Trochymiak, kierownikowi warszawskiego biura PISiL
Zapraszamy także do udziału w naszym konkursie internetowym - na najlepszy kalendarz.
Chętnych do obejrzenia i zagłosowania odsyłamy pod adres. www.spedycje.pl/galeria,5/
Glosujemy do niedzieli!

Podaj adres email

Wprowadź treść komentarza


 
Arsped Sp. z o. o. 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Zapoznaj się z polityką prywatności oraz zasadami przetwarzania danych osobowych×